Весільне фото-відео

Чи варто замовляти двокамерну відео зйомку на весілля?

Чи варто замовляти двокамерну відео зйомку на весілля?

Не зважаючи на те, що сьогодні двокамерна відео зйомка весілля стає все більш популярною, ще багато молодят у Львові сумніваються, чи варто замовляти таку послугу на власне весілля.

Погана погода на весілля – чудові фотографії!

Погана погода на весілля – чудові фотографії!

В природи немає поганої погоди, є тільки відсутність бажання зробити фотосесію цікавою і оригінальною. І в цьому ми вас переконаємо!

Зйомка love story - покажіть свій власний стиль!

Зйомка love story - покажіть свій власний стиль!

Де і як провести весільну фотосесію та зйомку love-story? Там де ви обоє почували себе щасливими від кохання! Задавшись метою одержати емоційні фотографії, визначте місця, де ви були щасливими разом.

Весільна фотокнига. Історія створена фотографом

весільна фотокнига

Після весілля, як і після кожної важливої події залишається безліч фотографій - "відбитків" найкращих моментів Вашого життя. На щастя сьогоднішня техніка цілком доступна за ціною, а продемонструвати свою фотомайстерність не намагався хіба що ледачий. Тому, як правило після весілля фотографій не бракує. Тільки от переглядати цю силу силенну несортованих знімків звичайно швидко набридає. До того ж багато кадрів повторюються, багато з них не вирізняються бездоганністю, десь фотограф-аматор сфотографував вас у невдалій позі, щось засвічено, щось невдало скомпоновано.

Нові ідеї для весільної фотографії

 ідеї для весільної фотографії

Молодята часто навіть не задумуються, навіщо і чому під час весільної прогулянки вони здійснюють рейд по пам'ятних місцях свого міста. Часто можна спостерігати картину, коли вибудовуються черги з наречених до важливих пам’яток міста, і в результаті виходять однакові знімки з практично однаковими позами та посмішками.


Моменти весільної фотозйомки: живі квіти в зачісці нареченої

живі квіти в зачісці нареченої

Незвичайна зачіска прикрашена живими квітами неодмінно буде поміченою: молода займе законне місце королеви балу, а весільні фотографії назавжди збережуть ці чудесні миті краси і щастя.Trash the dress: знищ своє весільне плаття

Trash the dress, треш

Модна тенденція trash the dress. Звільнити місце в шафі або влаштувати оригінальний експеримент. В ім'я чого наречені всього світу знущаються з весільних суконь?
Весільна відеозйомка: обираємо свіжість і креатив

Весільна відеозйомка

Неповторний і радісний день весілля! Яким він буде? Щоб запам'ятати всі емоції і гарні моменти весілля, вам знадобиться професійний відеооператор. Отже, все що потрібно знати для того, щоб отримати чудове весільне відео читаємо в цій статті.

Професійна фото і відеозйомка весілля - як вибрати фотографа і відеооператора?

фото і відеозйомка весілля

Професійна фото- та відеозйомка весілля на сьогоднішній день користується шаленим попитом і він продовжує невпинно рости. Як в цьому вирі пропозицій фото та відеооператорів зробити правильний вибір? Щоб Ваш весільний фільм та фотоальбом залишили гарні спогади і в майбутньому радували Вас, Ваших дітей та онуків ...

Новинка - відео-запрошення на весілля

Весілля - це особливий день. І цей день треба запам'ятати. Не тільки хронологію подій, але й почуття, емоції та посмішки. Тому зараз ми поговоримо не про весільне відео. Ми поговоримо про те, що починається набагато раніше за сам весільний день. Про відео-запрошення на весілля.