Весільна фотокнига. Історія створена фотографом

весільна фотокнига

Після весілля, як і після кожної важливої події залишається безліч фотографій - "відбитків" найкращих моментів Вашого життя. На щастя сьогоднішня техніка цілком доступна за ціною, а продемонструвати свою фотомайстерність не намагався хіба що ледачий. Тому, як правило після весілля фотографій не бракує. Тільки от переглядати цю силу силенну несортованих знімків звичайно швидко набридає. До того ж багато кадрів повторюються, багато з них не вирізняються бездоганністю, десь фотограф-аматор сфотографував вас у невдалій позі, щось засвічено, щось невдало скомпоновано. Це звичайно не відноситься до фотографій зроблених професійним фотографом, котрий не віддасть вам невдалий кадр, всі фотографії котрого будуть бездоганними... Набагато зручніше було б розглядати впорядковані вибірки вибраних улюблених фотографій - не чи правда? Причому бажано, щоб ваш альбом відрізнявся від десятків інших, котрі Ви переглядали у Ваших друзів.

Саме таку добірку являє собою «весільна фотокнига» (wedding book). По суті це той самий домашній фотоальбом, що можна зібрати самостійно, витративши на це певний час і зусилля, тільки робити всю роботу за вас будуть професіонали. І повірте - результат того буде вартувати. Давайте подивимось чому.

По-перше, ви самі зможете замовити форму, розмір, вміст і авторський дизайн вашої книги. Від вас потрібно тільки принести обрані вами фотографії, одержати консультацію й переглянути зразки. Далі професійний художник компонує черговість фото, розміщає їх певним чином на сторінках, якщо це потрібно, то підбирає гарний текст до кожної фотографії, оформлення і декоративння елементів. Дизайнер зможе зробити книгу на ваше бажання ліричного змісту або ж гумористичного, смішного або серйозного, зворушливого або лаконічного. Відповідно до потрібного стилю підбирається навіть її обкладинка (шкіряна, текстильна, картонна) і матеріал аркушів (від паперу до пластику).

Після того як дизайн готовий і ви схвалили результат, майбутня книга друкується на фотопапері. Потім зверстані фотографії за спеціальною технологією збираються у свій кінцевий вигляд. У результаті ви одержуєте не саморобний альбом, безліч яких порошиться на полку, а повноцінну оригінальну авторську книгу, професійно виконану з якісних матеріалів. Вона ще довго буде радувати вас і ваших близьких, нагадуючи про приємні події, а в майбутньому зможе стати справжньою сімейною реліквією.