Весілля з ароматом кави

Весілля з ароматом кави

Де можна організувати весілля з ароматом кави? Звичайно у Львові. Адже саме наше місто називають кавовою столицею України! Безліч кав’ярень, особливий дух міста, різноманітні традиції, пов’язані кавою та солодощами – все це так і підштовхує нас організувати власне весілля в кавовому стилі.

Кавове весілля, яке ми пропонуємо Вам організувати, переконає вас, що тематичні весілля – це весело, цікаво, а в даному випадку ще й досить просто з точки зору організації! Нікому з гостей не потрібно переодягатися, не потрібно турбуватися про те, щоб відповідати темі свята. І головне, кавова тема на святі не буде нав'язливою!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівоча вечірка за чашкою кави

Особливо актуальною така концепція свята буде саме в холодну пору року. Тільки явіть собі: зимова прохолода в поєднанні із запахом кави, кориці та шоколаду…

При організації тематичного весілля варто враховувати безліч моментів. Наприклад, колірна гамма ресторану, стиль закладу повинні гармоніювати з концепцією весілля з ароматом кави. Зал варто прикрасити в кавовому стилі.
Один з найголовніших моментів на кавовому весіллі - це декор. При оформленні такого незвичайного весілля можна використовувати: вазочки і креманки з кавою, товсті кавові свічки із зернами, палички кориці, шоколадні цукерки ручної роботи, мішечки з кавою, кавові зерна та кавові помпони.

Кавові зерна та палички кориці можна використовувати для декорування гостьових банкетних карток, весільних запрошень, книги для побажань. Не забудьте також підготувати для кожного гостя особливий подарунок - шоколадні цукерки ручної роботи. Це неодмінно подарує гостям позитивні емоції.

Напевно не варто говорити, що кава на весіллі повинна бути у великій кількості. Кожен бажаючий може замовити собі чашечку ароматного напою. До речі, сьогодні доступною для молодят є така послуга, як аренда кофемашин. Це теж важливо, особливо якщо весілля відбувається на природі або в заміському будинку. Ну і, звичайно ж, програму для весілля в кавовому стилі потрібно вибрати відповідну!

На завершення весілля варто приготувати весільний торт в кавовому стилі.

Ось кілька фото для натхнення!

Весілля з ароматом кави

Весілля з ароматом кави

Весілля з ароматом кави

Весілля з ароматом кави

Весілля з ароматом кави

Весілля з ароматом кави