Весілля в японському стилі - красиво, яскраво, оригінально!

Весілля в японському стилі - красиво, яскраво, оригінально!

Сьогодні багато людей відкривають для себе культуру Японії, таку яскраву, незвичайну і загадкову. Якщо Вам і Вашому супутнику близьке розмірне, повне традицій, ритуалів і церемоній, життя і філософія Країни висхідного сонця, то чому б не влаштувати весілля в японському стилі?

Образи нареченого і нареченої

Зазвичай на традиційне японське весілля наречений надягає широкі штани хакама і верхній жакет хаорі, а наречена біле кімоно, яке протягом дня кілька разів міняють на інші весільні наряди. Традиційним доповненням весільного образу наречених є і перуки, прикрашені золотими нитками, штучними квітами та перлами. А основою макіяжу наречених вважаються білила і яскраво-червона губна помада.

На такий образ зважитися складно, чи не так? Тим більше, це зовсім необов'язково. Наречений може одягнутися в звичайний європейський костюм, а наречена додати в свій наряд кілька японських елементів, наприклад, зробити традиційну японську зачіску, вдягнути весільну сукню з широким поясом, тримати в руках віяло або носити з собою японську парасольку.

Весілля в японському стилі - красиво, яскраво, оригінально!

Традиції весільної церемонії

Напевно, в Японії традиції охоплюють усі сфери життя, весільних же традицій і ритуалів просто не злічити! Японське весілля починається з релігійної церемонії, на якій присутні тільки найближчі родичі наречених. Обов'язковою вважається присутність свата, чи накодо. Раніше накодо вважався той чоловік, який влаштовував знайомство нареченого і нареченої, а сьогодні сватом може вважатися будь-який близький друг нареченого.

Весілля в японському стилі - красиво, яскраво, оригінально!

Сам весільний обряд складається з безлічі елементів, найбільш символічним з яких є прийняття нареченим і нареченою весільних обітниць. Після того, як обітниці дані, молодята п'ють вино чи саке, обмінюючись чашами дев'ять разів. Це символізує їх зв'язок, міцний і довговічний подружній союз. Цей елемент японської весільної церемонії можна включити і в європейське весілля.

Весілля в японському стилі - красиво, яскраво, оригінально!

Після того, як релігійний обряд відбувся, присутні відправляються до місця проведення банкету, де їх чекають інші гості.

Де відзначити весілля?

Зрозуміло, найбільш традиційний і простий спосіб відзначити весілля - це замовити торжество в японському ресторані. Наш весільний портал Girko.lviv.ua радить заздалегідь дізнатися, чи всім гостям подобається традиційна японська кухня, і передбачити страви для тих, хто віддає перевагу європейській їжі, а також подбати про те, щоб для новачків, які не вміють користуватися японськими паличками, надали спеціальні «тренувальні» столові прилади.

Весілля в японському стилі - красиво, яскраво, оригінально!

Немає необхідності детально описувати весільні страви: всі вони входять до складу традиційної японської кухні. Це, в першу чергу, суші, роли, різні страви з морепродуктів і сашимі. Весільний торт в сучасній японській культурі нічим не відрізняється від європейського. Найбільш популярний і улюблений японцями напій, зелений чай, подається на початку і в кінці весільного банкету. Також популярні саке і легке яблучне або сливове вино.

Весілля в японському стилі - красиво, яскраво, оригінально!

Якщо ж більшість Ваших гостей холодно відносяться до японської кухні, можна відзначити весілля і в європейському ресторані. Тільки додайте в інтер'єр банкетного залу японські елементи, наприклад, прикрасьте його гілочками сакури і орхідеями, поставте на маленький столик бонсай, основними джерелами світла зробіть паперові ліхтарі. Постарайтеся, щоб домінуючими тонами інтер'єру банкетного залу були білі, бежеві, рожеві і зелені кольори. Підберіть для весілля легку східну музику, запропонуйте гостям віяла.

Весілля в японському стилі - красиво, яскраво, оригінально!

Не забудьте, що і дівочу, і холостяцьку вечірки Вам слід провести у відповідному стилі. Для цього Вам знадобляться страви з японської кухні.

ЧИТАЙТЕ: Дівоча вечірка в японському стилі

Головна відмінна риса японського весілля, те, чим воно так підкуповує, розміреність і безтурботність. Тому важливо продумати все до найдрібніших подробиць. Трохи фантазії і Вас чекає істинно японський весільний день, яскравий, оригінальний, гармонійний і вишуканий.