Весілля-маскарад

Весілля-маскарад

Весілля - свято в честь об’єднання двох сердець. Маскарад - різноманітність фарб, гучна музика, таємничість і сюрпризи. І весілля, і маскарад самі по собі незвичайні і цікаві події. Тому весілля-маскарад стане дуже оригінальним святом, до якого буде цікаво готуватися як нареченому з нареченою, так і запрошеним гостям.

Останнім часом маскарадні маски є популярним аксесуаром на європейських і американських весіллях. Голлівудська зірка Сельма Хайєк при другому заміжжі вирішила організувати весілля-маскарад у Венеції. Після одруження весела компанія в розкішних масках орендувала гондоли і відпливла в замок, спеціально орендований для цієї радісної події.

Розпочати підготовку до такого весілля потрібно з запрошень, в яких важливо відзначити вимогу дрес-коду (фраки, пишні сукні, віяла, маски тощо). Можна розписати в запрошеннях ролі та образи, які Ви пропонуєте приміряти тому чи іншому гостю: король і королева, Бог і Богиня, ловелас, принцеса і принц, фрейліни, придворні та ін.

Весілля-маскарад

Є й інший варіант проведення такого весілля. Гості приходять на свято у вечірніх нарядах, а Ви запасаєтеся спеціальними маскарадними масками і вручаєте їх присутнім. Придбати такі маски можна сьогодні в Інтернеті. Ось, наприклад на сайті maykach.ru є маска гая фокса цена якої Вас приємно здивує!

Далі потрібно спрямувати зусилля на пошуки гідного кафе чи ресторану для весілля. Для маскараду підійде замок, садиба чи інша будова, яка знаходиться на віддалі від інших. Добре, якщо поруч буде сад, парк або інша зелена зона з водоймою, де ваші гості будуть мати можливість прогулятися. Саме приміщення повинне бути не дуже світлим. Таємнича атмосфера буде створена за рахунок великої кількості свічок і підсвічувань.

Для проведення заходу краще вибрати тамаду, який би вмів проводити і організовувати не тільки конкурси, але й спільні пишні танці народів світу різних епох. Фотограф теж повинен бути творчою людиною, яка зуміє оцінити обстановку, присутніх і організувати гідну фотосесію не тільки молодятам, але і всім гостям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільна п'єса в картинках: фото бутафорія і розмовні хмарки

На весільному столі обов'язково будуть присутні шампанське, біле і червоне вино, ікра і найрізноманітніші страви: фарширована риба, качка з яблуками, запечене порося і т.п. Включайте фантазію! Весілля-маскарад допоможе зануритися Вам і Вашим гостям в море найрізноманітніших позитивних емоцій!