Весілля і Євро-2012

Весілля і Євро-2012

В офіційній фан-зоні в Харкові з'явилися наречений і наречена. Вони зайшли на територію фан-зони незабаром після відкриття і відразу привернули увагу нечисленних відвідувачів. Деякі з голландських уболівальників навіть фотографували пару на мобільний телефон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наречена приїхала в РАГС на автобусі

Як розповів наречений Олександр Венгер, рішення одружитися в день відкриття Євро-2012 і прийти в цей день на фан-зону було спільним. "Це було спільне рішення. Я сам спортсмен, не футболіст, правда, а ватерполіст, майстер спорту. Катя (наречена) теж любить футбол. Тому ми вирішили поєднати приємне з корисним і вибрали цей день. Дата запам'ятовується - не забудеш. І вирішили прийти не на меморіал, як усі, а сюди - не кожному в житті вдається потрапити в фан-зону, а тим більше в день весілля ", - сказав А.Венгер. Євро-2012 тільки в розпалі і можливо ще до закінчення цього футбольного свята ми почуємо не одну новину про одруження футбольних фанатів і фан-зонах українських міст. До речі, смотреть новости Ви можете також на сайті shockonews.com.

У польській футбольній фан-зоні зареєстрували шлюб три пари закоханих. Весільні церемонії пройшли в місті Дрзонков на Зеленій горі. Всі три пари є шанувальниками футболу і мріяли оформити відносини під час Євро-2012.
Весільні букети у формі м'ячів, привітання від представників УЄФА, футбольна символіка і фанати, що кричать "Гірко!", зробили це весілля незабутнім для молодят та їхніх сімей.

Як розповіли винуватці торжества, всі вони вважають, що можливість провести весілля в такій незабутній атмосфері трапляється раз у житті і вони раді, що не упустили її.