Весілля байкерів

Весілля байкерів

Якщо байкери збираються одружитися, їм зовсім не обов'язково святкувати традиційне весілля, а потім з жалем згадувати про те, яким воно було. Нареченій і нареченому не треба ховати татуювання, одягати той одяг, що їм не до душі, не потрібно брати участь у конкурсах, які їм не подобаються. Вони можуть відсвяткувати байкерське весілля і отримати задоволення від цього заходу, а також порадувати своїх численних гостей. Навіщо мучити себе прослуховуванням попси на своєму святі, якщо можна відзначити його так, як душі завгодно.

Весільним транспортом, безсумнівно, повинен бути мотоцикл. Пара молодят, яка їде по місту на мотоциклі, виглядає дуже романтично і красиво. Наречений привозить наречену в Рагс на мотоциклі, і їх пара відразу виділяється на фоні інших молодят. Після офіційної церемонії молодята відправляються на прогулянку, під час якої вони і гості переміщаються на мотоциклах. Не обов'язково брати в оренду дорогий і красивий мотоцикл, можна їздити і на власному, головне, щоб він був справний і не підвів молодят в такий важливий для них день.

Наречена байкера може дати волю своїй фантазії тоді, коли вона продумує весільне вбрання. Вона може одягатися в шкіряний одяг, але все ж, буде краще, якщо вона надіне білу сукню. Наречена в білому на мотоциклі виглядає дуже ефектно, тому в цей день її вбрання має бути святковим. Це не означає, що вона повинна одягнути той одяг, який їй не подобається. Її сукня може мати незвичайний фасон, вона може бути короткою. Якщо наречена не може відмовитися від шкіряного одягу, тоді їй варто вибрати костюм з білої шкіри. Замість звичайних білих весільних туфель вона може взути улюблені байкерські черевики, або ж високі ботфорти. При виборі весільного вбрання наречена повинна пам'ятати про те, що в цьому одязі вона проведе весь день, і тому він повинен бути не тільки красивим, але і практичним, і зручним.

Весілля байкерів

Нареченому-байкеру не доведеться одягати строгий костюм, білу сорочку і краватку, і він не буде виглядати так, як інші наречені в Рагсі. Він може надіти улюблений шкіряний костюм, сісти в улюблений мотоцикл і вирушити в дорогу з найпрекраснішою в світі нареченою.

Якщо хочеться зробити весілля більш епатажним, то наречена і наречений можуть їхати на різних мотоциклах. Нікого не залишить байдужим таке видовище. Наречена в білому платті за кермом мотоцикла - що може бути цікавіше?

Весільний торт для такого весілля повинен бути виконаний у формі мотоцикла. Цей кулінарний витвір мистецтва підкреслить тематику вашого весілля.

Весілля байкерів

Якщо весілля святкують влітку, можна відмовитися від традиційного святкування одруження в банкетному залі кафе чи ресторану. Весілля байкерів можна святкувати під відкритим небом, на території бази відпочинку наприклад, і тоді не доведеться думати про те, куди поставити численні мотоцикли гостей.

До речі, мотошлем необхідний кожному байкеру, адже це, перш за все, безпека. Весілля друга – непоганий привід оновити цей аксесуар. Вибрати та придбати шолом можна на сайті dinamoto.com.ua.