Ведучий на весілля

Ведучий на весілля

Щоб відрізнити гарного тамаду від звичайного масовика-витівника, потрібно пройти ряд бойових етапів, основним з яких є:

ШУКАЄМО ТАМАДУ - НАВОДИМО ДОВІДКИ

Перше, із чого варто почати, вибираючи тамаду, - це з пошуку офіційних ведучих, які працюють не один рік на ринку весільних послуг. Таку інформацію можна одержати з весільного каталогу на нашому порталі Girko.lviv.ua чи від друзів. Після того, як Ви визначили для себе кілька підходящих організацій, час приступати до другого етапу пошукової операції.

ІДЕМО В РОЗВІДКУ

У будь-якій організації, яка професійно займається наданням розважальних послуг, Вам розкажуть про своїх "витівників", здатних провести Ваше весілля на належному рівні. Тут Ви навіть можете попросити подивитися відеозапис торжества, проведеного тим або іншим тамадою, поцікавитися його заслугами. Професійний тамада на свадьбу - майстер своєї справи. Саме такого висококласного спеціаліста Ви можете знайти на порталі vmstar.ru. І пам’ятайте, що лише грамотний ведучий на весілля зможе знайти спільну мову з публікою.

ДОВІРЯЙ, АЛЕ ПЕРЕВІРЯЙ

Перш ніж робити поспішні висновки про професіоналізм запропонованого Вам тамади, зустріньтеся з ним особисто, заздалегідь підготувавши для нього питання по роботі. Попросіть тамаду розповісти, у якому стилі він збирається проводити Ваше весілля, які конкурси входять в його арсенал, чим він може здивувати молодят і гостей. А, щоб його слова підкріплювалися чимось більш конкретним, спробуйте наполягти на тому, щоб він сходу що-небудь зімпровізував.

Про те, якими якостями повинен володіти тамада:

  • Приємна зовнішність. Тамада все весілля буде перебувати біля молодят, тобто в центрі загальної уваги. Тому і виглядати він повинен відповідно. Тут потрібно враховувати і те, що тамада - не клоун, який веселить публіку, і поролоновий ніс із шапкою-вушанкою ніяк не повинні бути основними атрибутами його зовнішнього вигляду.
  • Інтелектуальність. Звичайно, навряд чи потрібно тестувати тамаду на рівень IQ, але поцікавитися його освітою буде не зайвим. Адже вміти постійно говорити - мало, суть теж має значення.
  • Почуття гумору. Умінням у потрібний момент вдало пожартувати володіє далеко не кожний. Цим мистецтвом потрібно володіти у всіх тонкостях, адже переступити грань дозволеного непрофесіоналові дуже легко. А там уже від жарту до образи рукою подати, і все весілля може бути безнадійно зіпсоване безграмотним підходом тамади. Без відчуття публіки і атмосфери йому нікуди.
  • Індивідуальний підхід. Справжній тамада ніколи не боїться відступати від сценарію. У його арсеналі досить цікавих речей, які будуть підходити саме "тут і зараз".

Якщо всі перераховані вище етапи Вами пройдені і тамада відповідає всім необхідним критеріям, можете вважати, що бойове хрещення він пройшов. А значить все залежне від нього, тамада зробить якнайкраще.