А ваш дитячий майданчик безпечний?

А ваш дитячий майданчик безпечний?

Потрібно визнати, що вітчизняні дитячі майданчики все ще залишають бажати кращого. І безпека дитини на них часто під великим сумнівом. Постарайтеся перевірити, чи відповідає обраний вами дитячий майданчик основним вимогам безпеки, які висувають експерти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибираємо пластикові вікна для дитячої кімнати

Покриття дитячого майданчика не повинне бути бетонним. Це найбільш травмонебезпечне покриття. Дитячий майданчик не повинен бути заасфальтований. Твердоутрамбований ґрунт на дитячому майданчику теж небезпечний.

Безпечний дитячий майданчик з покриттям з м'якої гумової крихти. Його товщина в 2-3 см не дозволить дитині отримати травму навіть при падінні, зм'якшивши удар. Раніше безпечним покриттям вважався подрібнений гравій або пісок, а тепер - резиновая плитка. Дитячий майданчик у найбільш небезпечних для травм місцях повинен мати м'які зони, на яких товщина покриття буде близько 10 см.

Безпечний дитячий майданчик повинен мати гойдалку на поліпропіленових канатах або ланцюгах з сидіннями зі шкіряних або гумових ременів. Навколо гойдалки бажані конструкції, що обгороджують, які допоможуть уникнути зіткнення з дітьми, що поруч бігають. Але також конструкції не повинні бути близько розташованими, травмонебезпечними для дитини при падінні з гойдалки.

На безпечному дитячому майданчику краї дерев'яних, металевих деталей повинні бути округленими. Всі деталі на майданчику повинні бути добре відполіровані. Повинна використовуватися екологічно безпечна фарба. Механізми на всіх атракціонах повинні бути сховані під кожухами, щоб дитина не зачепила їх одягом.

Поки найбільша відповідальність за те, наскільки безпечні для ігор дитини дитячі майданчики, покладається на самих батьків. Будьте уважні.

Наскільки безпечний для дитини дитячий майданчик у твоєму дворі? Поділися в коментарях.