Типи весільних плать

Весільне плаття нареченої – це найпам’ятніша річ для неї і всіх запрошених на весілля. Пройдуть місяці, а, може, і роки, а згадка про те, у що була одягнена молода, збережеться надовго. У будь-якому разі, навіть якщо весілля буде скромне або навпаки – шикарне, будь-яка наречена приділяє своєму зовнішньому вигляду багато часу і сил. Ви можете вибрати традиційне або екстравагантне плаття, можливо, костюм зі шляпкою або шикарне плаття з вінчальним шлейфом. Кожне з них підкреслить індивідуальність нареченої і дозволить їй виділитися не тільки серед гостей, але і в місцях традиційних скупчень весільних кортежів.

Весільні сукні можуть бути різних типів, вибираючи той або інший стиль майбутня наречена має брати до уваги як з витрати на своє вбрання, так і із власні вподобання.


Ампір
Даний стиль весільного плаття нареченої характеризується піднятої під груди лінією талії, що візуально робить наречену стрункішою. Існує безліч варіантів комбінування матеріалів, які можна використати при пошитті даного силуету. Але, в основному, беруться тканини, які виглядають стильно і дорого. Даний стиль не передбачає накопичення додаткових елементів на ліфі плаття або спідниці. Весільні плаття такого типу відмінно підійдуть майбутнім мамам або дівчинам, які візуально хочуть виглядати стрункіше i вище.


Бальне плаття
Один з найпопулярніших видів весільних платть серед майбутніх наречених. Завдяки класичному покрою - вузькому корсету й пишній спідниці, таке плаття підійде практично будь-якій молодій. Лінія талії в цьому випадку може бути і природною, і заниженої, завдяки чому можна візуально збільшити торс і зменшити увагу до широких стегон (якщо наречена не хоче акцентувати на них увага). Відмінна риса даного силуету полягає в тім, що при пошитті використається безліч матеріалів, таких як тюль (не треба плутати з фіранками!), шифон, органза атлас та інші. Прикрашають такі плаття мереживом або ручною вишивкою. Бальні весільні плаття можуть бути як цільними так і на шнурівках або блискавці, або ж складатися зі спідниці і корсета (корсетні плаття або спідниця + корсет).


Принцеса (пряме)
Прямий силует підійде практично будь-якій нареченій, особливо якщо верхня частина тіла ненабагато більша за нижню. Таке плаття може бути як з рукавами, так і без них, мати мінімум обробки або скромно прикрашено невеликим драпіруванням на спідниці або ліфі, штучними квітами і мереживом. Класичний стиль цього плаття утворюється прямими лініями, що йдуть від верхньої частини плаття до спідниці.


Вузьке плаття (годе, русалочка або рибка)
Такі плаття прекрасно підійдуть нареченим з гарною фігурою, а також тим, хто має незначно (але не занадто) повні стегна. Хоча в цьому випадку варто врахувати - чи будуть на спідниці додаткові прикраси у вигляді драпірування чи штучних квітів – вони можуть зіграти погану роль при виборі плаття і нижня частина плаття здасться «перевантаженою».Пряме плаття
Це приталене плаття, яке спадає прямо вниз від декольте. Воно тісно облягає і показує всі вигини вашого тіла.Таке плаття найбільше пасуватиме худенькій нареченій, незалежно від її росту. Адже воно допоможе мініатюрним нареченим здаватися вищими. Однак, пряме плаття не приховує недоліків фігури.Перед вибором плаття для нареченої варто врахувати і те, - який вона хоче створити стиль. Надлишок прикрас, аксесуарів або не до діла підібраний головний убір може зіпсувати загальне враження, і зробити непомітною саму наречену під надлишком мережив і бантів. Вибираючи скромне строге плаття або білий костюм цілком доречно як головний убір використати капелюшок, а при покупці пишного плаття, доречніше буде прикрасити голову діадемою або квітами.