Три шляхи вибору запрошень на весілля

Три шляхи вибору запрошень на весілля

Оскільки свято Ви, безперечно, хочете організувати пишне, то варто, порадившись з батьками, скласти точні списки запрошених гостей на весілля. В ідеалі їх повинно вийти чотири: «гості його батьків», «його гості», «гості її батьків», «її гості». Тільки після цього можна приступати до розсилки запрошень. Згідно етикету і організаційних тонкощів, розсилати їх слід за 4-5 тижнів до запланованого весілля.

Тепер справа залишилася за малим - вибрати весільні запрошення. Тут Ви як Ілля Муромець біля дорожнього каменю: направо підеш - купиш готові листівки, наліво - замовиш запрошення в друкарні, прямо підеш - будеш робити їх сам. Наше з Вами завдання заздалегідь передбачити переваги і недоліки кожного з шляхів.

Шлях перший: купити в магазині запрошення на весілля, виконані у вигляді листівок. У цього варіанту запрошення є одна незаперечна перевага - економія весільного бюджету. Але є і ряд недоліків. Найчастіше на таких листівках вже віддрукований текст запрошення, а Вам залишається тільки вписати ім'я та прізвище гостя.

Три шляхи вибору запрошень на весілля

Шлях другий - замовити запрошення - листівки в друкарні. Цей варіант буде дзеркально протилежний першому. Він зберігає за Вами можливість продемонструвати свою оригінальність. Дизайнер, який займеться розробкою запрошень - листівок, із задоволенням врахує всі Ваші пропозиції. Плюс до всього за Вашим бажанням може бути надруковано кілька варіантів тексту запрошення: родичам - найтепліші слова, друзям - злегка жартівливі, колегам - офіційні. Такі пригласительные на свадьбу є недорогими і одночасно оригінальними.

Три шляхи вибору запрошень на весілля

Третій шлях - зробити запрошення власними руками. Мабуть, шлях найбільш тернистий (вимагає занадто багато часу), але якщо в Вас є творче начало, він може принести багато задоволення. При такому підході ваша індивідуальність отримує повну свободу: ви можете робити запрошення за допомогою графічних редакторів, клеїти аплікації, малювати. Можливо, вони не будуть такими граціозними, як ті, що вийдуть з-під руки професійного дизайнера, але ці запрошення дійсно будуть Вашими. Та й гості не зможуть не оцінити такі старання.

Трохи вище було сказано, що у виборі запрошень, Ви як Ілля Муромець біля роздоріжжя. Це не зовсім точне порівняння: якщо до цього роздоріжжя Вас привело справжнє кохання, то, не залежно від вибору шляху, Ви все одно прийдете до сімейного щастя.