Топ-7 весняних букетів для нареченої

Топ-7 весняних букетів для нареченої

Кажуть мова квітів виникла у Вікторіанську епоху. З цього часу прийнято приписувати квітам певне символічне значення. То чому б не скористатися цими столітніми традиціями і не підібрати ідеальний весняний букет для нареченої?

Рекомендуємо переглянути також:

Ми підготували для вас підбірку найкрасивіших квітів, які можуть прикрасити весільні букети вже цієї весни. Приємного перегляду!

Білі кали, які символізують чисту красу, стануть прекрасною основою вашого весільного букета. Не варто поєднувати кали з іншими квітами, просто попросіть свого флориста зробити монобукет з кал з дрібними вкрапленнями зелені.

Топ-7 весняних букетів для нареченої, весільний букет з білими калами

Хочете продемонструвати свою оригінальність та неповторність? Тоді ваш вибір – весільний букет з еустоми або лізантусу. Цю квітку рідко можна побачити в руках наших наречених, однак вона символізує романтику і елегантність, тому чудово підійде для весільного букета.

Топ-7 весняних букетів для нареченої, весільний букет з еустоми, лізантусу

Пурпурні орхідеї символізують кохання, красу, енергію та силу. Не зважаючи на те, що вони чудово виглядають у моно букеті, їх можна доповнювати і іншими квітами.

Топ-7 весняних букетів для нареченої, весільний букет з пурпурними орхідеями

Поясніть своєму нареченому, як красиво він виглядатиме біля вашого будинку з букетом червоних і помаранчевих ранункулюсів в руках. Ці квіти символізують сентиментальність, ніжні почуття. З них рекомендують створювати стильні букети круглої форми.

Топ-7 весняних букетів для нареченої, весільний букет з червоними та помаранчевими ранункулюсами

Букет з фіолетових троянд символізує кохання з першого погляду. Ми звикли до того, що на весілля здебільшого обирають білі та червоні троянди, проте фіолетові можуть стати відмінною альтернативою.

Топ-7 весняних букетів для нареченої, весільний букет з фіолетових троянд

Троянди блідо-рожевого кольору виглядають дуже незвично. Вони символізують досконале щастя, ніжність і грацію. Такий букет ідеально підійде для весілля у вантажному стилі.

Топ-7 весняних букетів для нареченої, весільний букет з блідо-рожевими трояндами

Рожеві та фіолетові тюльпани – чудове поєднання для весняного весілля! Ці квіти символізують турботу та досконале щастя.

Топ-7 весняних букетів для нареченої, весільний букет з рожевими та фіолетовими тюльпанами

Сподіваюся, що підбірка букетів для весняної нареченої вам сподобалася і ви знайшли для себе щось цікаве. Успіхів вам!

Дізнайтеся також: Що робити з букетом після весілля?