Топ-7 найдорожчих обручок та їх власниць

Топ-7 найдорожчих обручок та їх власниць

Діамант, розміром в тенісний м'яч. Ну, хіба, що трохи менше. Найдорожчим колечком, яке коли-небудь дарувалося на честь заручин, вважається колечко Анни Курнікової, прикрашене 11-ти каратним рожевим діамантом. Купив його для своєї коханої співак Енріке Іглессіас за 6000000 доларів! До весілля справа так і не дійшла, але все одно приємно.

П'ять мільйонів доларів на пальчику до цих пір носить R'n'B - виконавиця Бейонс. Золоту прикрасу з діамантом в 18 карат їй подарував тоді коханий, а тепер вже законний чоловік Jay-Z. Подарунком від репера Бейонс вперше похвалилася на одному з концертів восени 2008 року.

5 місяців заручин. Більше не протримався пристрасний роман скандалістки Періс Хілтон і грецького мільйонера Періс Латіса. Але весь цей час світська левиця носила на пальці обручку з 24-каратним діамантом, яка котоштувала коханому 4,7 мільйона доларів.

Наступний в списку людей, які не поскупилися на обручку - Дональд Трамп - один з найбагатших людей планети. Своій коханій Меланії Кнаус, перед тим, як зробити пропозицію, він одягнув на палець обручку за 3000000 доларів. Одружилися багаті і закохані в 2004 році у Флориді в невеликій Морській єпископальній церкві, про що свідчать нечисленні гості та фото і відео на весіллі. У пари навіть є потомство - Беррон Трамп.

2,6 мільйона доларів у вигляді обручки з 40-ка каратним діамантом обважнювали руку Жаклін Кеннеді, коли вона в 1968 році сказала «Так» мільярдеру Арістотелю Онассісу. На обручку для вдови президента США Онассіс за деякими даними витратив 2600000 доларів, про що, до речі, потім ні разу не пошкодував. Тепер колечко зберігається в чиїйсь приватній колекції - діти Жаклін розпродали в 1994 році практично все її майно з аукціону.

На 100 тисяч дешевше обійшлася обручку Ніку Кеннону, коли він йшов свататися до співачки Мерайї Керрі. Вони вирішили одружитися всього через 2 місяці після знайомства. Весілля і заручини пройшли в 2008 році таємно, а всі подробиці спливли тільки через кілька років.

Замикає рейтинг найдорожчих обручок - прикраса за 1,2 мільйона доларів, куплена актором Беном Аффлеком для Дженіфер Лопес. Історія не мала щасливого кінця, - пара не дотерпіла до вінчання. Джей Ло повернула каблучку Бену, а той здав її назад ювелірові вже за мільйон - ношене, як-не-як.