Топ-10 пісень англійською мовою для першого танцю

Топ-10 пісень англійською мовою для першого танцю

Підготовка до весілля триває надзвичайно довго. Однак в весільний день вам буде здаватися, що все відбувається дуже швидко і ви навіть не встигаєте насолодитися цими миттями. Проте є момент, коли ви зможете призупинити час, коли всі гості мовчки будуть споглядати за вами, а ви будете кружляти в танці, випромінюючи щастя та безмежне кохання. Який чарівний момент ми маємо на увазі? Звичайно, перший весільний танець молодят.

Вибір пісні для першого весільного танцю молодят має величезне значення. Ця пісня повинна бути одою вашим почуттям, вона повинна бути близькою і зрозумілою для вас. І після весілля завдяки цій пісні ви зможете зануритися в солодкі спогади про той день, коли почали ваше спільне життя.

Вибирати пісню для першого весільного танцю повинні майбутні чоловік і дружина разом. На весільному порталі girko.lviv.ua ви знайдете чимало пісень, які ми рекомендуємо використати під час першого весільного танцю. Зокрема, є перелік найбільш популярних композицій серед молодят. Також ми склали рейтинг топ-20 італійських хітів для першого танцю. Проте молодята завжди шукають щось свіже та більш оригінальне, тому сьогодні ми вирішили поповнити скарбничку пісень, які підійдуть для першого танцю молодят, відібравши топ-10 романтичних композицій англійською мовою.

Джон Ледженд «All of Me»

Ця красива і ніжна мелодія, мабуть, нікого не залишить байдужим і на очах більшості гостей ви обов’язково побачите сльози. Наповнена почуттям кохання та відданості, ця пісня є ідеальним вибором для тих молодят, які хочуть щоб їх перший танець підкреслив всю глибину і справжність їх почуттів.

Кіт Урбан «Making Memory of Us»

Цей хіт – це чудовий вибір! В тексті пісні підкреслюється важливість справжніх почуттів. А спогади про весільний день грітимуть душу закоханим впродовж всього їхнього життя.

Адель «Make You Feel My Love»

Пісня присвячена злетам та падінням в коханні. В житті бувають як погані, так і хороші часи, і про це варто пам’ятати та разом долати всі труднощі. Ніжна пісня стане вашим приголомшливим вибором!

Елвіс Преслі «Can't Help Falling in Love»

Це стара, але, без сумніву, позитивна та романтична композиція. Вона ідеально пасуватиме парі, яка обирає класику для власного весілля!

Еллі Гулдінг «Your Song» (кавер-версія)

Еллі Гулдінг переспівала всесвітньо відомий хіт Елтона Джона. Красивий і унікальний тембр голосу молодої співачки вдихає в цю пісню нове життя! Ця композиція ідеально підійде для спокійних та романтичних пар.

Нора Джонс «Come Away with Me»

Легка джазова композиція є досить старенькою. Проте навіть зараз вона звучить сучасно і пасуватиме для класичної пари, яка хоче підкреслити ніжність своїх почуттів.

Lonestar «Amazed»

Послухайте також цю композицію, можливо, саме вона лунатиме під час вашого першого танцю…

Джон Майер і Кеті Перрі «Who You Love»

Пісня про кохання та мрії може стати справжнім гімном вашого кохання!

Мартіна Макбрайд і Джим Брікман «My Valentine»

Ця композиція одразу ж налаштує вас на романтичний лад.

Шанайя Твейн «From This Moment On»

Неймовірно романтична пісня!

Якщо ви шукаєте професіоналів, які допоможуть вам підготуватися до першого весільного танцю, то відвідайте наш

каталог послуг.

Бажаємо успіхів!