Святкуємо весілля в українському стилі!

Святкуємо весілля в українському стилі!

Справжнє українське весілля не буває без танців, пісень, багатого столу, красивих дружок і прекрасної закоханої пари в національних костюмах. Організувати тематичне весілля в українському стилі досить просто: достатньо замовити український ресторан, запросити музику і знайти оригінальні костюми в національному стилі.

Для нареченої підійде яскраве національне плаття або ж сорочка-вишиванка, спідниця і безрукавка на випадок, якщо буде холодно. Звичайно ж, не можна обійтися без вінка з живих квітів з різнокольоровими стрічками і намистом. Нареченому варто пошукати лляні штани, сорочку-вишиванку, яку варто підперезати поясом.

Підбирайте одяг так, щоб відчувати себе впевнено і комфортно. Наряд в українському стилі виглядає дуже самобутньо і одночасно вельми незвично. Яскраві кольори і стильна вишивка роблять весільні образи інтригуючими.

Святкуємо весілля в українському стилі!

Ті, хто віддає перевагу більш сучасному стилю, можуть звернутися до українських дизайнерів одягу. Вони допоможуть створити унікальне весільне плаття в національному стилі з вишивкою з маками, поєднанням білого і червоного кольорів. І не варто забувати про червоні чобітки!

Якщо не хочете настільки по-українськи підходити до вибору весільного наряду, тоді варто подумати про декор звичайного весільного плаття. Сукню можна прикрасити червоними стрічками або підперезати поясом з вишивкою.
Образ можна доповнити яскравим вінком з червоних квітів маку.

Святкуємо весілля в українському стилі!

Провести весільний банкет можна в одному з українських ресторанів. Краще всього, звичайно, підійде одна з колиб.

Святкуємо весілля в українському стилі! Святкуємо весілля в українському стилі!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 основних елементів весілля в українському стилі

Весільну фотосесію в українському стилі найкраще провести в сільській місцевості. Якщо поруч немає нічого підходящого - підійде і звичайне поле.

Святкуємо весілля в українському стилі!

Так само можна влаштувати фотосесію біля копиці сіна чи просто на лоні природи - домашні тварини не зайвими будуть в кадрі. Але це краще залишити фотографу - все ж йому видніше, як краще зробити кадр.

Тематичне весілля в українському стилі - це оригінально, самобутньо і здорово. Таке весілля повинно запам'ятатися і залишиться у вашій пам'яті назавжди!