Сукуленти на весіллі

Сукуленти на весіллі

Троянди давно перестали бути єдино правильним варіантом флористичного оформлення весільної церемонії: сучасна весільна мода схвалює навіть найпростіші польові квіти - лише б вони відповідали концепції заходу. Однак сьогодні ми хочемо показати по-справжньому нетривіальний варіант квіткового оформлення весілля, а саме, декор з сукулентів.

Сукулентами називають рослини посушливих кліматичних зон, які здатні накопичувати вологу в стеблах або листках. Стеблові сукуленти - це все різноманіття кактусів; можливості їх застосування для оформлення весільної церемонії, прямо скажемо, обмежені. Зате друга група, листові сукуленти - кам'яні троянди, очитки, товстянки - радують око ніжними відтінками і незвичайною формою листя.

Сукуленти невибагливі, і ви можете бути впевнені в тому, що букети і бутоньєрки з цими оригінальними рослинами збережуть свіжість на протязі всього весільного торжества. У цій фотопідбірці показано, як за допомогою сукулентів можна оформити святковий стіл, букет нареченої, а також використовувати їх в якості аксесуарів вбрання нареченої.

Сукуленти на весіллі Сукуленти на весіллі Сукуленти на весіллі Сукуленти на весіллі Сукуленти на весіллі Сукуленти на весіллі

Маленький, але приємний нюанс: оскільки сукуленти дуже живучі, після весілля їх досить просто висадити в спеціальний піщаний ґрунт, і вони будуть ще багато років нагадувати про найважливіші дні у вашому сімейному житті.

За матеріалами сайту весілля.in.ua