Стиль весілля & Інтер’єр ресторану: як поєднати?

Стиль весілля i Інтер’єр ресторану: як поєднати?

Опираючись на власний досвід, можемо впевнено стверджувати, що пошук місця для проведення банкету (а часто ще й реєстрації, і фотосесії) - одне з найбільш складних завдань підготовки до весілля. Сьогодні ми подивимося на це завдання з погляду декоратора. Як вибрати ресторан, враховуючи стиль весілля? Що робити, якщо ваш стиль "не пасує" вашому ресторану?

В наш час у весільному оформленні все міняється, і дуже круто - на 180 градусів! Раніше гарними вважалися інтер'єри з колонами, ліпниною, позолоттю і великою кількістю бордового оксамиту. Там усе було просто - класичне оформлення тканиною традиційних відтінків (кремовий, персиковий, рожевий, червоний).

Сьогодні молодята усе більше прагнуть легкості, природності, світлих залів, світлих тонів і мінімалізму. Однак на цьому ґрунті виникає чимало проблем з комбінацією темних, важких інтер'єрів з модною легкістю.

Що врахувати при виборі ресторану?

Якщо ви вже вибрали стиль весілля, підбирайте місце проведення банкету саме під нього. У нашому місті є інтер'єри, де всі відмінно, - приходь і створюй казку! Майте на увазі: такі ресторани розбирають за півроку як мінімум.

Знайомлячись із інтер'єром ресторану, звертайте увагу на елементи, які вам не подобаються і які ви не прагнули б бачити на своєму святі. Не потрібно розраховувати на те, що "ну і добре - декоратори прикриють". Будь-який елемент, який ви захочете закрити, - це додаткові витрати.

Ще один важливий момент. Якщо вам у ресторані пропонують зробити "весілля під ключ", тобто не тільки банкет, але й оформлення, задумайтеся і все зважте! Вас можуть поставити у тверді рамки, і ви втратите можливість вибирати те, що прагнете.

Якщо стиль весілля ще не обраний, а ресторан уже є, його інтер'єр може підказати стиль. Найпростіший приклад. Є зали з мисливським або дерев'яним інтер'єром. Їм підійдуть англійський стиль, якщо постаратися, можна додати шеббі шик.

Стиль весілля & Інтер’єр ресторану: як поєднати?

Якщо в ресторані класичне оформлення, можна взагалі не переживати щодо стилю, а тільки підібрати правильно колір весілля до інтер'єру.

Як можна змінити інтер'єр під обраний стиль?

Краще, звичайно, відштовхуватися від інтер'єру: підібрати підходящу палітру, забрати все непотрібне і чужорідне і доповнити обстановку елементами свого стилю (або змішати кольори, що поєднуються зі стилем, якщо є можливість).

Стиль весілля & Інтер’єр ресторану: як поєднати?

Дорогі наречені, щоб одержати такий же чудовий результат, як на західних весіллях, заздалегідь ураховуйте всі нюанси або звернетеся до професіоналів, які порадять підходящий заклад під вашу тематику. Будь-яка ідея буде зіпсована, якщо не впишеться гармонійно в обраний вами простір. На жаль, на сьогоднішній день ви повинні брати до уваги нашу місцеву реальність: клімат, обмежений вибір майданчиків, складні інтер'єри.