Спеціальна пропозиція для весільних салонів!

Привіт всім!

Сьогодні ми пропонуємо більш розширені можливості для весільних салонів. Окрім стандартної сторінки весільного салону, Ви маєте можливість безкоштовно розмістити каталог весільних суконь, котрі пропонує Ваш весільний салон, та оновлювати його відповідно до змін в асортименті. До кожної сукні можливий детальний опис: фото, ціна, тип плаття, колір та назва. Це дасть Вам можливість ознайомити потенційних клієнтів із широким вибором весільних суконь, які Ви пропонуєте. А наречені, розглядаючи фото ваших суконь з цінами, зможуть обрати моделі, котрі їм сподобалися, а потім вже їх приміряти у Вашому салоні.

Отже, мета цього сервісу:

  • допомога нареченим у пошуку весільної сукні;
  • додаткова реклама Вашого весільного салону з метою залучення нових клієнтів.

Фото та короткі описи весільних суконь будуть доступні в фото галереї, на сторінці салону та на головній сторінці нашого порталу. Завдяки цьому наречені швидше будуть знаходити рекламу Вашого салону. Також згодом, по мірі наповнення сервісу, буде реалізований розширений пошук суконь по різноманітним критеріям.

Спеціальна пропозиція для весільних салонів!

Ось зразок сторінки сукні. Наречені одразу зрозуміють, де можна знайти весільне плаття, що сподобалося. Рекомендуємо заповнювати всі поля (колір, тип плаття і ціна) - щоби Ваші сукні брали участь в пошуку!

Спеціальна пропозиція для весільних салонів!

Для того, щоб створити сторінку салону, Вам потрібно зробити наступне:

  1. Зареєструйтеся на сайті http://girko.lviv.ua/user/register та залогуйтеся.
  2. Заповніть якнайповніше наступні поля http://girko.lviv.ua/node/add/wedding-salon. Зберегти.
  3. На сторінці Вашого салону виберіть лінк «Додати сукню». Заповнюєте поля: назва сукні, тип, колір, ціна, цінова категорія, опис (ця інформація є важлива, оскільки саме по цих критеріях буде здійснюватися пошук суконь нареченими) та завантажуєте фото сукні.
  4. Додаєте таким чином будь-яку кількість суконь.
  5. Пізніше адміністратор перегляне Вашу сторінку та оприлюднить її.

Якщо у Вас з’явилися запитання або ж пропозиції, Ви можете зв'язатися з нами через форму контактів.

Дякуємо за увагу!