Солістка "А-Студіо" вийшла заміж!

Солістка "А-Студіо" вийшла заміж!

Солістка "А-Студіо" Кеті Топурія вийшла заміж за московського бізнесмена, з яким зустрічається вже три роки.

У РАГС за штампом у паспорті Кеті прийшла в леопардових кедах, зате на весільній вечірці дівчина змінила свій зовнішній вигляд: на нареченій було розкішне плаття, яке їй привезли з Парижа у двох величезних коробках.

Між чоловіком та дружиною різниця в віці 12 років – Кеті - 27, а Гейхману - 39.

Реєстрація шлюбу відбулася в суботу, 7 вересня, у Кутузовському РАГСі Москви в скромній обстановці, у присутності родичів і близьких друзів. Тому молоді одяглися неформально - так, Кеті була в короткому світлому платтячку і леопардових кедах, а Лев одягнув під піджак білу "весільну" футболку.

Ось фото з весілля солістки "А-Студіо" Кеті Топурії:

Солістка

Солістка

Інша справа весільна торжество, яке відбулося через день, саме в день народження нареченої: отут молодята вирішили не скупитися. Розкішне плаття, зірки шоу-бізнесу в якості гостей і ведучих. Так, за чутками, весілля талановитої солістки "А-Студіо" ушанували своєю увагою такі "монстри" шоу-бізнесу, як Алла Пугачова, Максим Галкін, Йосип Кобзон, Алсу, Лера Кудрявцева та інші зірки.

Як повідомляють ЗМІ, спочатку Кеті і Гейхман думали влаштувати пишне весілля в одному з французьких замків. Але потім молодята вирішили не ускладнити життя гостям і вибрали більш близьку, але не менш розкішну Барвіху. Загалом, як стверджують очевидці та весільні гості, свято вдалося на славу. Молодята щасливі, що все пройшло вдало і без курйозів та неприємних сюрпризів. Ось такі свіжі новини зі світу російського шоу-бізнесу. Ще більше свіжих та цікавих новин з Росії українською мовою читайте на сайті novini-rosii.ru.