Сни, що пророкують весілля

Сни, що пророкують весілля

Як побачити уві сні нареченого? Які сни пророкують заміжжя? Ці питання часто цікавлять юних дівчат, які мріють вдало вийти заміж.

Як правило, пророкують заміжжя сни, в яких ви бачите на собі браслети або ланцюжки, а також, якщо вам дарують перстень або ви бачите обручку. Але тут треба пам'ятати, якщо ви - пристрасна прихильниця ювелірних прикрас або буквально «спите і бачите», тобто мрієте, що якась конкретна людина зробить вам пропозицію, то такі сни можуть лише носити емоційний характер і не передбачати майбутнє. А ще обручка уві сні - символ залежності від якоїсь людини. І не завжди це залежність від чоловіка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільні сни напередодні свята

Хтось вважає, що до заміжжя сниться нове взуття, але це не зовсім вірно. Нові туфельки або чобітки можуть так само снитися і до нової дороги, і до нового знайомства, яке не обов'язково призведе до весілля. А також до швидкоплинного роману і до змін в особистому житті, знову-таки, без шлюбних наслідків. Заміжжя - всього лише одне з можливих тлумачень даного символу.

До пропозиції руки і серця можуть снитися ті сни, які віщують великі зміни в житті. Наприклад, перехід через міст, власна смерть, течія річки, новий одяг та багато іншого. Якщо ви закохані, і вам наснилися дуби, то весілля з вашим коханим не за горами. Чим вищі і міцніші уві сні ці дерева, тим міцнішим і щасливішим буде ваш шлюб. Якщо ж ви бачите засохлий дуб, то або весілля після заручин так і не відбудеться, або шлюб буде дуже недовговічним і нещасливим. Якщо ж дуб спилюють на ваших очах, то шлюб розпадеться з вини суперниці або суперника.

Якщо ви уві сні їсте багато суниць, то вас незабаром чекає щасливе кохання, яке призведе до весілля. Але якщо ви отруїлися суницею, то вам варто бути обережніше з вашим коханим - не виключено, що він вас обманює.

Якщо молода особа бачить у сні, що вона пробирається через зарості кропиви, це означає, що у неї буде кілька серйозних претендентів на руку і серце, і їй доведеться прийняти непросте рішення, щоб вибрати серед них найбільш гідного. А якщо ще при цьому ви сильно обпеклися, то вибір стане для вас не тільки важким, але і болісним.

Якщо вашому коханому приснився букет квітів, то він, можливо, скоро зробить вам пропозицію. Тільки не варто розраховувати на цей сон як на пророкування швидкого весілля, якщо він приснився чоловіку напередодні 8 березня, дня Закоханих або дня народження близької йому жінки (його мами, вашого, його сестри).

Якщо ви - юна дівчина, і вам сниться, що ви їсте морквину, то дуже скоро ви вийдете заміж, і у вас буде декілька діточок. А ось зрілим дамам такий сон обіцяє всього лише якусь вигоду.

Якщо ви бачите уві сні червоні, стиглі, м'ясисті помідори, то наяву вам може зробити пропозицію заможний чоловік. Якщо ж помідори незрілі, то ви, швидше за все, відмовитеся від пропозиції руки і серця або будете дуже довго думати, перш ніж погодитеся.

Шлюб з заможним чоловіком обіцяє також сон, в якому ви отримуєте багато подарунків. Однак якщо такий сон приходить напередодні дня народження, Нового року та інших свят, на які вам зазвичай щось обов'язково дарують, то такий сон говорить тільки про передчуття і очікування презентів і сюрпризів.

До скорого заміжжя сняться і кайдани (пута). Ось тільки в залежності від того, чи заподіюють вони вам біль (або відчутну незручність) або ви їх просто бачите, але не відчуваєте, залежить, наскільки вдалим буде ваш шлюб. Відповідно, якщо кайдани тиснуть на ваші руки або ноги, натирають, заважають вам рухатися, то практично ті ж самі відчуття ви будете відчувати і в шлюбі. Якщо ж кайдани не утрудняють рух, вони ніби є, і в той же час вони не асоціюються з негативом, то шлюб буде щасливим.

Якщо ви уві сні отримуєте в подарунок безліч виробів із золота, то вас чекає шлюб з багатим, але корисливим чоловіком. Ви можете виявитися замкненою в «золотій клітці», вас будуть демонструвати як чергове підтвердження статусу чоловіка або ваш чоловік виявиться дуже скупим, і ви не будете нічого мати від його багатства.

Якщо ви бачите уві сні білого ведмедя, значить, вас люблять, і дуже скоро ця людина зробить вам пропозицію. Він майже готовий до цього, треба тільки почекати і не квапити події. Але якщо білий ведмідь у вашому сні веде себе агресивно, то це говорить про те, що якийсь чоловік змусить вас вийти за нього заміж.

Якщо ви уві сні бачите квітучу сливу або яблуню, то дуже скоро ви пізнаєте радощі сімейного життя. А ось якщо ви їсте стиглі сливи, то радісні моменти єднання з вашим коханим будуть скороминущі, і ви навряд чи станете його дружиною, принаймні, найближчим часом.

Швидке весілля обіцяє і сон, в якому ви прополюєте грядки з часником, проте заміж ви, швидше за все, вийдете не по любові, а з розрахунку. Якщо ж ви при цьому порізали (поранили) палець або руку, то таке заміжжя принесе вам багато смутку, тому що вам доведеться багато від чого відмовитися заради фінансового благополуччя, в тому числі і від друзів, і від якихось власних уподобань.

Якщо ви уві сні пришиваєте до плаття стрічку, значить, ви незабаром щасливо закохаєтесь і заручитеся зі своїм коханим. Але якщо стрічка у вашому сні чорна, то або весілля не відбудеться, або шлюб виявиться недовговічним.

Насправді снів, які пророкують заміжжя, є ще багато. Комусь перед весіллям сниться кавун або риба, а хтось приміряє фату. Це залежить від особистих асоціацій кожної людини, від того, як з нами «говорить» майбутнє - прямо або алегорично, загадками і недомовками або виразними картинками. Тому, перш ніж робити висновки з якихось своїх сновидінь, проаналізуйте не тільки символи з цього сновидіння, але і те, якими зазвичай бувають ваші сни - ясними, туманними або побудованими на асоціативній пам'яті.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Як розслабитися перед весіллям?