Складаємо коктейльне меню на весілля

Складаємо коктейльне меню на весілля

Сьогодні я хочу поділитися з Вами своїми думками саме про напої на весіллі. Найпоширеніший весільний напій - звичайно ж, шампанське. Але давайте не будемо обмежуватися тільки ним!

Найбільш святкові та яскраві напої на весілля - коктейлі. Тут ви можете вдосталь пофантазувати! Поки це не дуже поширено в Україні (це більше європейська традиція), але чому б не поекспериментувати?

Як же підібрати коктейльне меню? Ось кілька порад, які, мабуть, будуть Вам корисні.

Алкогольне і безалкогольне меню

Варто продумати як алкогольне коктейльне меню, так і безалкогольне. Тим, хто не любить алкоголь або просто не п'є, буде приємно вибирати не тільки зі стандартних напоїв (сік, газована вода), але і спробувати якісь нові мікси.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Скільки купляти спиртного на весілля?

Складаємо коктейльне меню на весілля

Коктейлі як елемент декору

Припустимо, ваше весілля оформлене в певних кольорах (наприклад, переважає біло-блакитна гамма). Не забудьте і коктейлі зробити в такому ж поєднанні. Для цього просто можна вибрати фрукти потрібних кольорів і прикрасити ними коктейлі. Можна піти ще далі і погратися з кольором самих напоїв. Також не забувайте про яскраві коктейльні парасольки, які теж можна використовувати як елементи декору.

Сезонність напоїв

Раджу продумати меню в залежності від того, на який час року намічається весілля. Влітку вам буде краще додати прохолодні напої. Для алкогольного меню відмінно підійде знаменитий мохіто. До речі, його можна зробити і безалкогольним, щоб непитущим гостям було не образливо. Відмінний варіант для жаркої погоди - сангрія (напій на основі вина з додаванням свіжих фруктів, соку і бренді). Подається охолодженим. Для зимового весілля альтернативою сангрії може стати глінтвейн (гарячий напій на основі червоного вина, подається з фруктами).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільне меню на кожну пору року

Складаємо коктейльне меню на весілля

Вподобання гостей

Ця порада буде актуальною тим, у кого небагато гостей (10-15 чоловік). Якщо більшість запрошених - ваші близькі друзі, ви напевно знаєте, які напої вони люблять. На основі їхніх смаків і складайте меню! Тоді точно не буде незадоволених. Можливо їм сподобається рецепт медовухи в домашних условиях. Пробуйте і експериментуйте! І, звичайно, не забудьте і про свої власні смаки. Адже в першу чергу, це свято для двох.