Що потрібно брати з собою у весільну подорож?

Що потрібно брати з собою у весільну подорож?

Зараз більшість молодят після весілля вирушають у весільну подорож. Якщо ви запланували таку подорож в свій медовий місяць, то вам слід вирішити, що ви будете брати з собою.

Перш ніж вирушати у весільну подорож, вам слід ретельно підібрати відповідні сумки та валізи. Прекрасно, що тепер у вас буде все спільне, проте радимо кожному з вас виділити хоча б одну сумку з особистими речами та приладдям. Рекомендується підібрати для подорожі валізи і сумки на коліщатках. Наприклад, ви можете придбати кейс-пилот american tourister на сайті lookway.ru. Сумка надзвичайно зручна і коштує не дорого.

Беріть з собою речі, які відповідатимуть погоді і місцю призначення. Те, що може знадобитися на сафарі, швидше за все не підійде, якщо ви відправляєтеся на курорт або в подорож по Європі. Якщо ви збираєтеся у весільній подорожі відвідувати заходи, де може знадобитися строгий костюм і вечірнє плаття, візьміть з собою спеціальну сумку для суконь. Бажано тримати костюм і плаття в окремих пластикових пакетах. Так ви зможете вберегти їх від утворення складок.

Подбайте про те, щоб на ярличку валізи було написано ваше ім'я та адреса готелю, куди ви збираєтеся на відпочинок. Бажано також, щоб лист з контактними даними знаходився всередині ваших валіз і сумок.

До упакування ручної поклажі потрібно підійти відповідально. Справа в тому, що сумки, які здаються в багаж, інколи губляться, або їх випадково відправляють в інше місто. Тому, бажано, щоб у вашій ручній поклажі знаходилася одна зміна білизни, життєво необхідні ліки та інші дрібниці, без яких ви не зможете обійтися. Потрібно заздалегідь з'ясувати максимальну вага і розмір ручної поклажі для вашого рейсу, а також що можна і що не можна проносити на борт літака.

Якщо вам не подобається тягати в багажі важкі черевики, книги та спортивне спорядження, спростіть своє життя. Можна не брати з собою те, без чого можна обійтися, а також з'ясувати, чи можна буде взяти напрокат спортивне спорядження. Якщо ви обмежені в грошах, то такі речі як: сонячні окуляри, крем від сонця і т.д. краще взяти з собою, тому що на курортах такі дрібниці коштують, як правило, дуже дорого.

Зробіть копії паспортів, а також інших потрібних документів. Одну копію візьміть з собою, а іншу залиште родичам. Якщо так трапиться, що ви втратите документи за кордоном, то за допомогою копій ви зможете швидко відновити документи в консульстві.