Що подарувати нареченому на холостяцьку вечірку?

подарунки на холостяцьку вечірку

Холостяцьку вечірку не можна назвати традиційно українським звичаєм, однак протягом останніх років він набрав величезну популярність.

У чому полягає її суть?

Все дуже просто - наречений зустрічається зі своїми друзями і відзначає закінчення життя холостяка (Читаємо статтю з рекомендаціями, як вдало провести холостяцьку вечірку). Подарунки на це свято дарують різні, і не завжди вони бувають хорошим напуттям до благополучного сімейного життя.

У більшості подарунок на холостяцьку вечірку асоціюється з різноманітними розвагами, і тут все залежить від уподобань нареченого. Однак, якщо ви хочете піднести щось дійсно цінне, то вам варто добре задуматися. Адже, з одного боку, холостяцька вечірка - це веселе свято, і дарувати електричний чайник або покривало - буде не найкращим рішенням.

А з іншого - перестаратися тут дуже легко. Не слід дарувати нічого, що може негативно позначитися на репутації нареченого і скомпрометувати його в очах дружини. Пам'ятайте, що він прощається не просто з холостяцькими звичками, але в якійсь мірі і з вами. Адже одружений чоловік далеко не завжди може підтримувати будь-які веселі починання і бути присутнім на всіх ваших заходах - сім'я для нареченого після проведення весілля буде дорожчою. І якщо виходити з того, що на цій вечірці наречений прощається з минулим, то й подарунок, відповідно, необхідний який-небудь пам'ятний. Непоганим вибором стане фотоальбом. Але не простий, а той, в якому будуть зібрані всі фотографії його минулої спільної з вами бурхливої молодості.

Ви можете сміливо включити сюди фото всіх колишніх дівчат нареченого. При цьому він сам здогадається, що дружині такий презент показувати зовсім необов'язково, а, іноді і просто небезпечно. Ви можете не сумніватися, що подарований альбом викличе тільки позитивні емоції і підніме настрій на святі. Крім того, він стане нареченому відмінною розрадою в ті хвилини, коли дружина не відпустить його на чергове свято холостяків. Гарний подарунок також може бути пов'язаний з майбутнім сімейним життям, але тут є тверде правило - призначатися він повинен тільки самому нареченому, а не обом молодятам. Важливо знати смаки винуватця свята, і виходячи з них, вибирати йому гідний сюрприз. Господарю можна вручити новий набір інструментів, комп'ютерному генію - чудові колонки для його ПК, людині з почуттям гумору можна презентувати навіть змішувач для раковини з підсвічуванням.

Головне, щоб це був несподіваний, але приємний подарунок. Якщо вам важко назвати нинішні переваги нареченого, то згадайте про його минулі захоплення. Рибалка напевно не відмовиться від нового спінінга з котушкою. Той, хто займався спортом - від гантелей або футбольного м'яча, особливо, якщо ви розпишете його жартівливими побажаннями. Музикант зрадіє гітарі. А може бути, що наречений просто любить по вихідних сходити попаритися в баню з друзями - тоді це, природно, буде хороший дубовий віник.

Щоб ви не вибрали в подарунок нареченому, головне, щоб презент нагадував про те, що було або про те, що ще буде попереду.