Що подарувати на День Святого Валентина?

Що подарувати на День Святого Валентина?

День святого Валентина в останні роки став нам уже рідним. За традицією в цей день закохані дарують один одному милі і приємні дрібнички. Правда, українці, на відміну від європейців, "валентинками" відбуватися не звикли. Наш народ не тільки не скупиться на подарунки, але й думає про те, щоб куплена річ була оригінальною.

Так, ласункам можна презентувати нестандартний торт, на якому зобразять їхню фотографію. За замовленням кулінари скопіюють на торт кожне фото вашої половинки. Правда, деякі не зважуються різати ножем власне зображення, так що подарунок на аматора.

Як приємний дріб'язок навіть строгому чоловікові може підійти м'яка подушка. Пофантазуйте і виберіть подушку із забавним малюнком. Таку річ можна покласти як на диван, так і в машину. Ще один варіант - посуд. Тарілки пристрасному мачо, звичайно, дарувати не слід, а ось класичний пивний кухоль - можна і навіть потрібно. Для чоловіків, які віддають перевагу вину, підійдуть келихи. Щоб не захаращувати гладку поверхню складними написами, на два келихи просто можна нанести ваші ініціали.

Діловому чоловікові до смаку припадуть всі аксесуари, які будуть свідчити про його статус. У цьому випадку гарним презентом стане портфель або сумка для ноутбука. Але гарні речі з якісної шкіри коштують дорого. Якщо на таку суму Ви не розраховуєте, можна подарувати коханому портмоне або барсетку.

Можна презентуйте своєму чоловіку футболку з веселою вишивкою або написом "Люблю свою дружину". Чоловік буде розгулювати в ній по квартирі і своїм виглядом постійно нагадувати вам про свої почуття.

Признаватися в коханні жінкам необхідно не тільки в День святого Валентина, але в це свято сказати про свої почуття можна подарунком. Природно, дами бувають різні. Деякі з них люблять одержувати заздалегідь обумовлені подарунки, інші віддають перевагу презенту-сюрпризу.

Так, для своєї заклопотаної коханої, котра дуже любить рослини, але не встигає за ними доглядати, чоловік може презентувати вазон на сонячних батарейках. Якщо є енергія, рослина почуває себе добре, якщо немає - ховається в горщик.

Натурі м'якій і ніжній можна презентувати плюшевого ведмедика. Якщо ж ваша половинка жити не може без телефонних розмов з подружками, можна подарувати їй мобільний телефон, смартфон чи ipad 2. Для жінки важливо, щоб пристрій не тільки мав корисні функції, але й виглядав як аксесуар. Якщо у Вашої половинки уже є ультрамодний смартфон, то можете подарувати їй гарну сумочку. До речі, придбати стильні та оригінальні чехлы для ipad 2 Ви можете на на порталі i-cult.com.ua.

Аматорам головоломок можна замовити пазл із зображенням вашої спільної фотографії. Їх роблять двох форматів і типів: на тихорецькій основі і на паперовій - від цього буде залежати ціна.

Спеціально до Дня закоханих можна замовити прогулянку по місту на справжній кареті. Відчути себе принцом і принцесою допоможе білосніжна карета, супроводжувати яку будуть кучері і два пажі: усе в стародавніх стилізованих костюмах.

Вдалого Вам вибору подарунків!