Що подарувати дружині на день народження?

Що подарувати дружині на день народження?

Подарунок жінці, особливо, якщо вона Ваша дружина або наречена, - це той випадок, коли оглядають не тільки зуби «дарованого коня», а й доречність подарунка, його розміри, подачу, оформлення і всі інші дрібниці. Жінку дуже легко образити недоречним презентом, тому треба подарувати те, що її порадує напевно, щоб вона розуміла: чому Ви вручили саме їй саме цей подарунок.

Індивідуальні подарунки

Найвдаліший подарунок для жінки - це просто, як і все геніальне. Згадайте: що просила, на що натякала або від чого завмирала в захопленому передчутті ваша дружина - подаруйте їй саме це. Можливо, вона говорила, що хоче абонемент на фітнес, путівку кудись, або романтичну прогулянку. Жінки самі дають підказки і хочуть, щоб ви ними скористалися, так вони можуть крім подарунка оцінити ще й Вашу увагу до себе. Ви знаєте, що у Вашої дружини є улюблена подруга, яка живе дуже далеко? Забезпечте приїзд цієї подруги на торжество, і Ваша дружина буде в захваті.

Універсальні подарунки

Ви порадуєте дружину, якщо здатні подарувати їй нову шубу, стильний автомобіль або карколомне кольє, але такі презенти по кишені не всім. Зате Ви можете презентувати їй подарунковий сертифікат в магазин косметики чи жіночої нижньої білизни або ж купить платок луи виттон киев. Обов'язковий атрибут подарунка - квіти, але лише як додаток до основного подарунка. Вашу дружину навряд чи порадує побутова техніка або кухонне начиння, точно так само, як готові подарункові набори. Дарувати парфуми і косметику можна тільки в тому випадку, якщо Ви стовідсотково знаєте переваги або мрії своєї дружини, і впевнені, що в її косметичці ще немає того, що Ви вирішили подарувати.

Емоційні подарунки

Увага до деталей важливіша від самого подарунка. Бажано, щоб святковий вечір залишився не тільки в спогадах, а й довгі роки асоціювався з подарунком, отриманим в цей день. І все ж, куди більш значуща атмосфера самого торжества. Подаруйте свято своїй дружині: орендуйте кафе, чи столик в ресторані. Нехай все буде прикрашено в улюблені кольори і квіти Вашої дружини, і нехай на цьому святі будуть тільки ті люди, яких їй дійсно буде приємно бачити.
Подаруйте дружині нові емоції: стрибок з парашутом, політ на повітряній кулі або дельтаплані, заняття дайвінгом: щось абсолютно нове і незабутнє, навіть якщо це буде прогулянка по річці на звичайному човні.

Подарунки за уподобаннями

Напевно Ви знаєте, чим цікавиться ваша дружина. Можливо, вона згадувала, що все життя мріяла навчитися грати на гітарі, танцювати чи малювати на полотні. Подаруйте їй можливість здійснити давню мрію: організуйте їй відвідування майстер-класів у професіоналів. Якщо Ваша дружина гідна обкладинки журналу, подаруйте їй фотосесію у відмінного фотографа або замовте її портрет в талановитого художника. Таку увагу жінка неодмінно оцінить і перейметься до Вас почуттями з новою силою.

Свято цілий день

Подаруйте своїй коханій цілий день свята. Нехай вона, прокинувшись, знайде квіти і приготований сніданок (це можна організувати самостійно або замовити на дім). Якщо цей день буде робочим для Вашої дружини, зустріньте її в кінці робочого дня на лімузині і знову з квітами. Удома на неї може чекати компанія друзів. До моменту повернення додому, куди б ви не поїхали разом, що б не подарували, повірте, у Вашої дружини буде такий чудовий настрій, що вона радісно прийме будь-який подарунок. Дбайлива організація свята дуже важлива. Якщо Ви просто вручите навіть найдорожчий і оригінальний подарунок, то це буде не День Народження, а привід для вручення презенту. Не робіть культ з сюрпризу - даруйте свято!

Що подарувати дружині на день народження? Вирішувати Вам, адже тільки Ви знаєте: яку суму здатні витратити, наскільки сильно любите свою дружину, чи є у вас час на вибір гідного презенту і чи достатньо добре ви знаєте свою дружину.