Що подарувати чоловікові на річницю весілля?

Що подарувати чоловікові на річницю весілля?

Річниця сімейного життя - це перша маленька перемога стосунків, які вже зіткнулися з сірою буденністю. Саме на ці 365 днів зазвичай припадають основні притирання характерів і перші, від того і складні випробування труднощами. Про перший ювілей ні в якому разі не можна забувати в низці спантеличених днів. Обов'язково організуйте свято, яке здатне дати позитивний заряд на весь майбутній рік.

Так як уважність і сентиментальність більш властиві жінкам, зрозуміло, що організація свята буде лежати на їх плечах. Каркасом урочистого заходу може стати романтична вечеря, поїздка за місто, похід в кіно - все, на що вистачить вашої фантазії. Куди складніше доведеться з вибором презенту для улюбленого чоловіка. Відкинувши убік прихильність до ситцю (рік спільного життя - ситцеве весілля), всі потенційні подарунки можна розділити на три категорії:

1) Корисні.

Сюди відносимо речі, яким будь-який чоловік завжди буде радий, незалежно від того, чи є вони вже в його багажі. До них відноситься складаний ніж, що задовольняє хлоп'яче бажання володіти хоч якоюсь зброєю; ремінь, гаманець, ключниця, портмоне, рукавички - подібна стильна галантерея завжди лестить представникам сильної статі; шарф або краватка - не менш доречний подарунок. До того ж вважається, що якщо жінка підносить чоловікові подібний аксесуар, вона назавжди прив'язує чоловіка до себе.

2) Подарунки за інтересами.

Завзятий курець неодмінно захопитися хорошими сигарами або курильної трубкою. Людина, що займається паперовими справами, - канцелярією (наприклад, набором відмінних ручок). Завзятий водій зрадіє будь-яким прибамбасам до авто (зарядний пристрій для мобільного або дорожня фляжка з мідними стаканчиками).

Якщо Ваш чоловік любить колекціонувати годинники або ж просто має їх у своєму розпорядженні декілька штук, то можете на сайті cigar-style.ru купить шкатулку для часов. Така скринька може бути виготовленні зі шкіри або з дерева. Вона стане справжнім сюрпризом для чоловіка.

Одним словом, дружини краще за інших знають, що їх чоловікам потрібно за родом діяльності.

3) Романтичні.

З цією категорією куди складніше, зате ефект буде набагато сильніший. Можна зробити фільм про свого коханого, який за допомогою фотографій, віршів і відеонарізки розповість про його життя з пелюшок до моменту вашого весілля. Чи не полінувавшись місяць другий походити в школу танців, і у ювілейний вечір порадувати коханого стриптизом власного виконання. А взагалі найкращим подарунком буде той, яким насолоджуватися ви зможете разом: абонемент на заняття йогою, уроки танців (чудово зближують) і так далі.

Подарункових ідей, які підходять під ваші можливості, бажання і здібності можна підібрати досить багато, але при виборі намагайтеся все ж спиратися на підказки свого серця. Тоді вже точно подарунок вийде душевним!