сценарій весілля

5 оригінальних весільних сценаріїв

5 оригінальних весільних сценаріїв

Ми підготували для вас огляд 5 найбільш екзотичних весільних сценаріїв. Можливо саме серед цих варіантів ви знайдете щось цікаве для себе.

Весілля в Греції: мрії збуваються!

Весілля в Греції

Греція – одна з найкрасивіших європейських країн - пропонує необмежені можливості для проведення весілля. Це може бути приголомшливий вид на вулкан на казковому острові Санторіні, романтичний Міконос, пляж біля підніжжя храму Посейдона в Суніо, південний Пелопонес з його безкрайніми білими піщаними пляжами, сонячний Крит - все це Греція!

Пісочна церемонія на весіллі

Пісочна церемонія на весіллі

Пісочна церемонія на весіллі (оригінальна назва The Unity Sand Ceremony) - це одна з найновіших традицій, яка стає все більш популярною в нашій країні. Багато пар намагаються включити цю красиву церемонію у власну весільну програму.

Зустріч та вітання молодят

Зустріч та вітання молодят

Основна частина гостей прибуває на місце святкування до приїзду молодят. Ведучий готує гостей до появи молодят. Гості розташовуються уздовж прикрашеного входу в ресторан. При під'їзді весільного кортежу до місця, де буде проходити весільне гуляння, друзі нареченого і нареченої можуть вишикуватися, утворюючи коридор, по якому пройдуть в приміщення молодята. Гостям роздають хлопавки та пелюстки троянд. За стародавнім звичаєм молодят зустрічають батьки нареченого.