Вибираємо бенкетний зал на весілля

бенкетний зал на весілля

Весілля - довгоочікуване та радісне свято не тільки для молодят, але і для запрошених гостей: родичів, друзів, колег і батьків нареченого і нареченої. Всім повинно бути зручно, комфортно, смачно і весело.

Правильно організований весільний банкет це, насамперед, можливість для ваших гостей скласти про ваше свято і про його організаторів гарне враження. Тому вибір ресторану для весілля відповідальний етап при підготовці до банкету.

Якщо ви вирішили влаштувати незабутнє свято у присутності всіх троюрідних тіток, братів і сестер, щоб всі змогли комфортно розміститися і добре повеселитися, то зупинити свій вибір краще на банкетному залі. У Львові кількість бенкетних залів у ресторанах та кафе, які проводять весілля, величезна і ціни просто спантеличують. От тількі кращі з них зайняті на рік вперед, тому з вибором радимо поквапитись.

Всі хочуть якомога кращий зал на весілля, і при наявності коштів можна вибрати гарний бенкетний зал. Але, як показує досвід, непогане весілля при гарній компанії можна провести і в їдальні, при цьому і ціни будуть не захмарні. Коли ж всі гості мовчазні, нудні, тоді оббиті розкішним шовком у стилі 19 століття крісла можуть тільки погіршити ситуацію. І знадобиться чимала кількість спиртного і відмінна майстерність тамади, щоб розвеселити гостей. Беручи до уваги виділений бюджет і обраний стиль весільного бенкету, зробити вибір буде нескладно.

Весільний банкет

Весільний банкет - ключовий момент вашого весілля. Його можна провести в розкішному залі з безліччю гостей, а можна в невеликому затишному кафе як камерну вечірку в колі найближчих людей. А може, це буде намет на широкій сонячній галявині, або ж старий добрий шалаш! Головне, що це місце ви назавжди запам'ятаєте! Та й весільні фотографії вам цього не дадуть забути.

Різноманітні ресторани та кафе Львова на весілля готові запропонувати вам різноманітні ціни, варіанти організації свята, меню бенкету, звільняючи молодят і їхніх батьків від весільних турбот по підготовці святкового столу. Ми радимо довіритися професіоналам. Якщо Ви організовуєте весілля у столиці України, то зверніть увагу на найкращий банкетный зал Киева "Холідей Сервіс".

Також існує безліч кейтерингових компаній, які займаються організацією весільного свята, декоруванням інтер'єра залу, складанням меню весільного столу, сервіруванням весільного столу, ціни на послуги яких цілком доступні. Вони заощаджують багато Вашого часу та нервів, які у молодят та батьків і так напружені. При виборі бенкетного залу обов'язково врахуйте число гостей, тривалість та стиль всього бенкету.

Ресторан для весілля

Першочергове завдання в організації весільного свята - вибір місця проведення. У багатьох кафе та ресторанах є зали для проведення весілля, зі спеціально оформленим інтер'єром і меню. Також багато з них можуть порекомендувати вам своїх тамаду чи музикантів на весілля. Тай будь-який розважальний заклад, в якому є відповідне до Ваших потреб приміщення, - не відмовиться від надання вам такої послуги, як весільний бенкет. Якщо Ви вже вирішили, який саме ресторан для весілля буде більш прийнятний, то після розгляду його переваг (гарне місце розташування, що влаштовує обидві сторони, вартість, комфорт та зручність, майданчик для паркування автомобілів, гарні відгуки, смачна кухня), зверніть увагу на стиль закладу, що повинен відповідати загальному характеру весілля і усім подобатися. Адже практично на кожній весільній фотографії буде відбитий його інтер'єр. Якщо весілля проходить у теплу пору року, то досить важливою є наявність відкритої тераси або великого балкону і, звичайно, площадки для феєрверку.

Досить модним у наш час стало виїжджати весільним кортежем у заміські ресторани, але в цьому випадку потрібно обов'язково врахувати зручність доїзду гостей до місця проведення весілля, а особливо, розвезення гостей після весілля, чи можливості їх ночівлі.Останнім часом, також спостерігається досить нетрадиційний підхід молодят до святкування весілля в стародавніх палацах і замках, або весільні пікніки на природі.