Прикраси зі срібла або Вибираємо подарунок на 25 річницю весілля!

Прикраси зі срібла або Вибираємо подарунок на 25 річницю весілля!

Срібне весілля – це солідний ювілей, який обов’язково потрібно відсвяткувати з найближчими людьми. Чоловік та дружина повинні відчути всю урочистість моменту та згадати ті неповторні відчуття, які переповнювали їх у день весілля. Жодне свято не обходиться без подарунків. Оскільки символом 25 річниці весілля є срібло, прийнято дарувати подарунки, виготовлені зі срібла, зокрема срібні прикраси.

Срібло – це дорогоцінний метал, який має давню історію. Оскільки його не треба було виплавляти з руди, воно відоме в традиціях різних народів. Запаси срібла перевищують в 20 разів поклади золота. А чудодійна сила цього металу, про яку знали ще наші предки, підтверджена сучасною наукою. Срібло омолоджує та зміцнює організм, забирає негативну енергію. Срібло вважається символом чистоти.

Якщо дотримуватися традиції, то найкращим подарунком на 25 річницю весілля буде ювелірний виріб зі срібла. Як відомо чоловік та дружина обмінюються в цей день срібними обручками, а рідні можуть обрати в якості подарунка срібні прикраси, такі як ланцюжок і сережки, кольє і браслет, запонки та затиск для краватки. Виріб прикрас зі срібла справді великий. Варто також зазначити, що ювелірні вироби потрібно придбати і для чоловіка, і для дружини. Ідеальний вибір – парні прикраси. Наприклад, однакові кулони чи браслети, які відрізняються лише розміром і гравіруванням. Однак прикраси зі срібла варто дарувати лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що подружжя носить срібло і такий подарунок не лежатиме без діла в скриньці для прикрас. В іншому випадку варто звернути увагу на більш універсальні варіанти подарунків. Наприклад, на 25 річницю весілля, окрім прикрас зі срібла, дуже часто дарують такі срібні вироби: статуетки, срібні кубки, скриньки, столові набори, окремі срібні ложки. Також вдалою ідеєю вважається нанесення гравірування на честь річниці весілля. Не варто забувати і про букет квітів.

Вироби зі срібла – це справді коштовний та вишуканий подарунок, який гідний такого важливого сімейного свята як 25 річниця весілля.