Прикрашаємо весільні бокали мереживом: просто і оригінально!

Прикрашаємо весільні бокали мереживом: просто і оригінально!

В цій статті ви дізнаєтеся, як можна прикрасити весільні бокали своїми руками. В основі будь-якого декорування, як правило, лежить процес приклеювання до весільного бокалу різних прикрас: стрічок, мережива, квітів, намистин, страз, пелюсток троянд. Все це багато в чому залежить від творчих здібностей особистості, яка береться за виготовлення такого роду витвору мистецтва.

Приклеїти деталі до скла можна різними засобами - клеєм ПВА, моментальним супер-клеєм, силіконовим клеєм або ж клейовим пістолетом, з останнім набагато зручніше працювати. Головне в роботі зі склом - акуратність, приклеювати потрібно так, щоб клей не виступав за прикраси. Якщо ви все-таки забруднили скло клеєм, не турбуйтеся, його можна видалити спеціальним розчинником.

Найпростіший спосіб прикраси весільних бокалів - декорування мереживом.

Для цього нам буде потрібно витончене мереживо. Обертаємо бокал мереживом. Залишаємо пів сантиметра на запах, а решту обрізаємо. Акуратно приклеюємо мереживо до келиха. Ніжку фужера можна також прикрасити мереживом. Для початку прошийте ниткою ваше мереживо по одному краю, після цього затягніть намітку. У вас повинна вийти свого роду спідничка, якою можна обернути основу бокала. Отриману спідничку слід закріпити, приклеївши її навколо ніжки.

Ніжку бокала також можна прикрасити бантом зі стрічок, або обернути її атласною стрічкою по спіралі, або прикріпити бантик зі стрічок або трояндочку, або ж додати кілька страз.

До речі придбати оригінальні бокали, які згодом Ви самостійно будете декорувати, можна в интернет-магазине бокалов profposuda.ru. Там Ви знайдете різноманітні варіанти, тому обов’язково підберете щось для себе цікаве!

Пропонуємо Вам поглянути також на ці фото весільних бокалів, прикрашених мереживом:

Прикрашаємо весільні бокали мереживом: просто і оригінально!
Прикрашаємо весільні бокали мереживом: просто і оригінально!