поради молодим батькам

Світлодіодні лампи – найкращий вибір для дитячої кімнати

Світлодіодні лампи – найкращий вибір для дитячої кімнати

Зрозуміло, що здоров’я малюка – це найважливіше питання для батьків. Вся турбота про маленьке чудо спрямована на те, щоб забезпечити йому комфортне, безпечне і здорове життя.

Як відомо, здоров'я будь-якої людини залежить від багатьох факторів. Для дітей шкільного віку важливу роль відіграє якість освітлення того місця, де вони виконують домашні завдання. Світлодіодні лампи можуть істотно знизити навантаження на очі, але при цьому важливо купувати якісні лампи в надійного продавця.

Що таке слінг?

Що таке слінг?

Кожна мама хоче дати своїй дитині найкраще, тому приділяє їй всю свою увагу. Однак, коли домашніх справ та повсякденних клопотів багато, буває складно все встигнути, і при цьому щоб дитина завжди була поруч. І як же вийти з цієї ситуації? Для таких випадків розумні люди придумали таке нововведення як слінг. Його аналог був розроблений ще багато тисячоліть назад, коли жінки використовували просто шматок тканини для зручного транспортування малюків.

А ваш дитячий майданчик безпечний?

А ваш дитячий майданчик безпечний?

Потрібно визнати, що вітчизняні дитячі майданчики все ще залишають бажати кращого. І безпека дитини на них часто під великим сумнівом. Постарайтеся перевірити, чи відповідає обраний вами дитячий майданчик основним вимогам безпеки, які висувають експерти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибираємо пластикові вікна для дитячої кімнати

Вибираємо пластикові вікна для дитячої кімнати

Вибираємо пластикові вікна для дитячої кімнати

Усім відома приказка, що діти - квіти життя. Щоб вони росли здоровими і щасливими, батьки намагаються створити для цих діток максимально комфортну "теплицю". У зв'язку з цим у багатьох виникає питання: пластикові вікна дуже зручні у використанні, але чи можна використовувати їх у дитячій кімнаті, особливо якщо маля поки ще знаходиться в зовсім ніжному віці?

Електромобіль - найкращий подарунок для дитини!

Електромобіль - найкращий подарунок для дитини!

Сьогодні в магазинах ми можемо знайти великий вибір дитячих електромобілів. Це насправді дуже модна іграшка. Кожний хлопчик мріє про такий подарунок! Але, як і будь-яка іграшка, електромобіль повинен підходити по віку дитини і відповідати всім стандартам якості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Тепла підлога - запорука здоров'я дитини в холодну пору року!

Тепла підлога - запорука здоров'я дитини в холодну пору року!

Ні для кого не секрет, що ноги необхідно тримати в теплі, тому що багато хвороб починається саме з цього. Про це говорили нам ще наші бабусі. Немає причин сумніватися в їхній правоті. Найчастіше люди хворіють взимку. Пройшовшись холодним зимовим ранком босоніж по лінолеуму, або по плитці, особливо відчуваєш, як замерзають ноги, що і спричиняє захворювання. Якщо дорослі це і усвідомлюють, то дітям це дуже нелегко пояснити: змусити надягти теплі носки або хоча б тапочки.

Вибираємо модні дитячі меблі

Вибираємо модні дитячі меблі

Створюючи дизайн інтер'єру дитячої кімнати, потрібно враховувати декілька факторів, серед яких найголовнішим є вік дитини. Так, наприклад, модні на ваш погляд дитячі меблі можуть бути не зовсім підходящими для кімнати дитини. Колірна гама меблів повинна бути не дуже яскраво, тому що від надлишку кольорів малюк може стомлюватися. Це стосується і кольору стін кімнати - вони повинні бути пастельних тонів.

Інша справа діти від трьох років. Їм навпаки потрібна кімната з яскравими кольорами. І цілком доречними будуть барвисті і модні дитячі меблі.

Як вибрати коляску для малюка?

Як вибрати коляску для малюка?

Кілька місяців очікування, і ось він - крихітний малюк! Радісний і довгоочікуваний сюрприз приносить нові турботи: настав час купувати коляску! Який "вид транспорту" буде не тільки зручним і безпечним для малюка, але й практичним для батьків? Як не помилитися у виборі і придбати якісну і зручну дитячу коляску.

Які бувають ліжечка для немовлят?

Які бувають ліжечка для немовлят?

При запитанні «що потрібно для новонародженої дитини?» ми в першу чергу замислюємося над придбанням дитячого ліжечка, адже саме в ньому малюк проведе практично весь час на протязі перших місяців свого життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що подарувати новонародженій дитині?

Кольки в немовлят: що потрібно знати?

Кольки в немовлят: що потрібно знати?

Ну, хто з молодих батьків не стикався з цією проблемою? За статистикою 80% немовлят до трьох місяців страждають розладами травлення. У цій статті ми розглянемо причини, з яких виникають кольки у немовлят, лікування, основні симптоми та профілактичні заходи для їх запобігання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибираємо дитячий одяг: корисні поради