Пісочна церемонія на весіллі

Пісочна церемонія на весіллі

Весільна пісочна церемонія дуже популярна в США. Неможливо сказати, скільки їй саме років, але точно відомо одне: церемонія з піском призначена для того, щоб об'єднати два закоханих серця, зв'язати їх життя один з одним назавжди. Спочатку в Америці не використовували пісок для цієї мети. Наречений і наречена після обміну обручками спільно запалювали свічку, використовуючи свої власні невеликі свічки. Одна палаюча свічка символізувала те, що тепер дві людини є одним цілим назавжди.

Але свічку могли запалювати не тільки наречений і наречена. До них могли також приєднатися члени їх сімей: батьки і діти. Але так як церемонія запалювання свічки триває не дуже довго, буквально кілька секунд, і від неї на згадку залишається тільки відео, пісочна церемонія поступово витіснила свічки. Пісочна церемонія триває 2-3 хвилини, до того ж, після неї на все життя залишається спогад у вигляді красивої вазочки з піском.

Як і в церемонії зі свічками, в пісочній церемонії беруть участь наречений і наречена. Вони засипають в посудину пісок певного кольору. Також в пісочної церемонії можуть взяти участь родичі. У цьому випадку вам потрібно тільки додати кілька нових кольорів піску.

Отже, як же проходить пісочна церемонія на весіллі? Все починається після обміну обручками. В Америці всю церемонію веде пастир, у нас же доводиться віддавати кермо правління тамаді. Тамада повинен пояснити присутнім значення цієї церемонії з піском, щоб всі знали, що саме зараз буде відбуватися.

Пісочна церемонія на весіллі

Потім наречений і наречена беруть свої посудини (найзручніше буде, якщо такі ємності будуть високими і досить вузькими) і починають засипати пісок в загальний посудину. Є різні варіації того, як це можна зробити. Наприклад, дуже часто наречений і наречена засипають пісок невеликими порціями по черзі, щоб зробити гарний візерунок з піску. Потім же залишки піску засипають разом. Також є варіант, коли кожен з учасників церемонії повністю висипає свій пісок, не чергуючи його з піском іншої людини. Такі посудини також виглядають дуже красиво. Але цей варіант частіше використовують, коли в церемонії беруть участь не дві людини, а більше.

Не варто поспішати, щоб засипати свій пісок у посудину. Тамада повинен все пояснювати. Перед тим як ви висипаючи пісок в загальний посудину, він повинен вас попросити зробити це. Ваші дії супроводжуються такими словами тамади: «Цей пісок символізує все те, чим ви були, є і будете». Потім другий учасник церемонії також засинає свій пісок.

Пісочна церемонія на весіллі

А тепер варто докладніше розповісти саме про посудини і пісок для церемонії. У набір для пісочної церемонії входять мінімум 3 посудини (одна загальна, по одній для нареченого і нареченої). Якщо учасників буде більше, вам потрібно більше посудин. Всі посудини для пісочної церемонії повинні бути однаковими. І тільки загальна посудина має бути досить великою і красивою. Звичайна ваза тут не підійде, так як її неможливо закрити кришкою. До того ж, при перевезенні пісок в ній може розтруситися, що зіпсує унікальний візерунок. Тому треба вибирати красиву посудину з вузькою шийкою. Такі посудини можна замовити в інтернеті. А можна просто купити пляшку з дорогим алкоголем. Красиві пляшки ідеально підходять для пісочної церемонії.

Також досить складно знайти пісок для пісочної церемонії. У звичайному магазині його не купиш. Часто молодята шукають кольоровий пісок у магазинах, в яких можна купить стройматериалы, проте там його, як правило, немає. Доводиться тільки купувати в флористичних магазинах або ж же знову через інтернет. При покупці піску у флористичному магазині зверніть увагу на величину піщинок. Вам потрібен дрібний пісок, а не великий. Пісок з великими піщинками зсипається нерівномірно. Колір піску для нареченого і нареченої можете вибирати будь-який. Будь-які комбінації виглядають дуже красиво.

Ось і все, що вам потрібно знати про пісочну церемонію на весіллі. Ця церемонія - це романтичний момент, який ви і ваша друга половинка запам'ятаєте на все життя. Тому обов'язково включіть пісочну церемонію в ваше весільне торжество.