Парфуми з ароматом щастя для молодят

Парфуми з ароматом щастя для молодят

Пізня весна - весільна та передвесільна пора. Останнім часом наречені все частіше разом з сукнею, костюмом і туфлями вибирають і певний аромат для торжества.

Правильно підібрані весільні парфуми здатні привнести в атмосферу святкового дня більше ніжності і чуттєвості. А крім того, цей аромат залишиться з молодятами ще якийсь час, поки не закінчиться флакон, незмінно нагадуючи про той найщасливіший день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільний аромат освіжить почуття!

Якщо ви вирішите вибрати новий для вас аромат на весілля, то, звичайно ж, його потрібно поносити хоча б кілька днів до торжества. Важливо, щоб молодятам було в ньому надзвичайно комфортно, не боліла голова, нічого не дратувало і, не дай Бог, щоб не з'явилося жодної алергії в найбільш невідповідний момент. Крім того, парфуми повинні бути досить стійкими, оскільки протягом насиченого весільного дня ні у нареченого, ні у нареченої, швидше за все, не буде можливості «оновлювати» аромат.

Наречені зазвичай вибирають легкі, невагомі, витончені аромати, наприклад Caress від Flagonard або Рrintemps від M. Micalef - парфумована вода з дуже красивим ніжним шлейфом. Два аромати від молодого бренду Simone Cosac - Perle di Bianca і Trama - ідеальні для елегантної і витонченої нареченої. Навіть оформлення флаконів зроблено у весільному стилі, а значить, вони бездоганно будуть виглядати в якості весільного подарунка. До речі, придбати якісні парфуми можна на сайті http://miraromatov.net.ua/.

Молодятам можна підібрати парні аромати. Нареченому підійде яскравий, деревний або шкіряний аромат, наприклад Yatagan від Caron. Наречена ж може вибрати Aimez Moi цього ж бренду - чиста витончена композиція з фіалок, анісу і рідкісних порід дерева. Любителям солодких східних ароматів можна порадити духи з ванільними нотами: нареченій - від La Maison de la Vanille, нареченому - Spicy for Him, M. Micallef. Молода пара буде оповита яскравим східним ароматом. Нарешті, і наречений, і наречена можуть скористатися в день весілля одним і тим же ароматом!

В сучасній парфумерії є велика кількість ароматів унісекс. Наприклад, L'eau de l'Hermine, Lostmarch, - класичні благородні парфуми із ноткою лаванди, яка, до речі, має м'яку заспокійливу властивість, що цілком актуально в такий хвилюючий день одруження.