Оформлення вікна в спальні

Оформлення вікна в спальні

Спальня - це особлива кімната для кожної людини. В спальні хочеться усамітнитися, відмежуватися від турбот і проблем зовнішнього світу, відчути себе захищеним від сторонніх очей, розслабитися, відпочити, добре виспатися, відновити сили. А тому інтер'єр спальні повинен сприяти настрою на позитив, релаксу. Кімната для сну не повинна бути захаращена меблями, у ній повинно бути просторо, світло, тепло та затишно. Світло повинне бути м'яким.

Особливо важливу роль у створенні стильного і затишного інтер'єру спальні відіграє оформлення вікна. Як відомо, текстиль створює в приміщенні особливу, теплу і гармонійну атмосферу, і штори є, мабуть, ключовим елементом текстильного оформлення приміщення. Вони можуть вплинути на наш стан і навіть на фізичне самопочуття. А тому питання про те, як вибрати штори, ніколи не втрачає своєї актуальності. Широкий вибір тканин і фасонів, представлений на сучасному ринку, дозволяє підібрати саме той варіант, який гармонійно впишеться в інтер'єр саме вашої спальні. Перше, на що варто звернути увагу, це крій виробів і їхній зовнішній вигляд. Матеріал штор повинен бути таким, щоб залежно від часу доби можна було регулювати інтенсивність освітлення. Вироби, виготовлені з цупкої тканини, можуть, до того ж, значно підвищити шумоізоляцію спальні. Ідеальним матеріалом для таких штор стане парча або оксамит, які привнесуть в інтер'єр кімнати нотки шляхетності, розкоші, багатства.

Але не слід забувати про те, що в спальні не завжди повинно бути темно. Особливо взимку так хочеться, щоб довгоочікувані проміннячка сонечка освітили кімнату, нагадуючи про літнє тепло. А тому декор вікна обов'язково повинен бути доповнений легким, прозорим, повітряним тюлем. Він може бути однотонно білим, або кольоровим, у тон шторам, можна також підібрати варіант з ніжними декоративними вставками - квітами, візерунками, орнаментом. Особливою популярністю на сьогоднішній день користуються моделі штор з ламбрекеном. Головне, щоб цей незамінний елемент інтер'єру сприяв релаксу і створював гарний настрій.

Оформлення вікна в спальні: фото

Оформлення вікна в спальні

Оформлення вікна в спальні

Оформлення вікна в спальні

Оформлення вікна в спальні