Проявіть індивідуальність при оформленні власного весілля!

оформлення весілля

Кожна людина прагне досягти індивідуальності у всьому, виділитися і довести насамперед самій собі, що вона може зробити щось ексклюзивне та цікаве. Звичайно, не кожному це вдається. Але тут на допомогу приходять професіонали, що знаються на своїй справі. Давайте подумаємо, що можна зробити для оформлення весільного залу, щоб надати йому шарм і естетику.

1.Задайте певну колірну гаму всьому весіллю. Фаворитами, звичайно ж, є білий, золотий, рожевий, сріблистий кольори. Використовуйте їх для квіткових композицій, оформлення столів і залу, весільних запрошень.

2.При проведенні весільного бенкету у вечірній час оформіть столи маленькими плаваючими свічками, розміщеними разом із квітковими композиціями в центрі кожного столу. (Більш високі свічки будуть заважати спілкуванню гостей через стіл.)

3.Дайте кожному бенкетному столу не номер, як прийнято, а імена. Наприклад, назва квітів з Вашого весільного букету, пам'ятні місця, де Ви побували разом, Ваші улюблені кольори. Все це легко запам'ятовується та вносить ще одну яскраву ноту в святкування.

4.Приблизно за місяць до весілля розішліть запрошення. Вони можуть бути, як куплені в будь-якому магазині листівок, так і замовлені в будь-якому агентстві. Звичайно ж, цікавіше, якщо дизайн запрошення Ви придумаєте вдвох. Додайте приблизно 10 листівок до запланованої кількості запрошених гостей, розраховуючи на помилки та тих, кого Ви вирішите запросити пізніше.

5.Підготуйте красиво оформлену книгу, де кожен гість зможе залишити свої побажання та поздоровлення з весіллям, а також поділитися своїми враженнями від свята.

6.Проявіть "особистий підхід" при оформленні кожного місця за столом. Позначте місце кожного гостя карточкою з його ім'ям. Таку картку можна закріпити на яблуці, яке, в свою чергу, можна пофарбувати в золотий або срібний колір, або ж на шоколадному серці на кожній тарілці.