Обираємо заручальний перстень або Акцент на індивідуальність!

Обираємо заручальний перстень або Акцент на індивідуальність!

Заручини – це надзвичайно важливий момент у житті кожної людини. Символом заручин є заручальний перстень. Коли майбутній наречений робить своїй коханій дівчині пропозицію і дарує перстень, він зізнається їй у своїх почуттях, демонструє всю свою увагу і турботу. Сьогодні в ювелірній моді все більший акцент робиться на унікальному дизайні. А коли мова йде про заручини, то індивідуальність в ювелірних виробах дуже важлива.

Рекомендуємо також:

Створенням заручальних перснів займаються досвідчені ювеліри, але щоб сформулювати свої побажання, майбутньому чоловікові доведеться мати хоча б поверхневе уявлення про цей процес.

Почати варто з перегляду фотографій уже готових виробів. Переглядаючи безліч зображень, знайти які можна знайти в інтернет-магазинах і на тематичних форумах, наречений може зберігати найцікавіші моделі в спеціально створену папку, яка пригодиться під час бесіди з ювеліром.

Основою будь-якого весільного аксесуару є метал. Найбільшою популярністю користується рожеве, біле і жовте золото, платина, а також деякі альтернативні матеріали. Щоб прийняти зважене рішення, необхідно якнайбільше дізнатися про їхні особливості.

Наступним кроком повинен стати вибір дорогоцінних каменів. Діаманти відмінно поєднуються з різноманітними основами, однак в останні роки помітно зросла популярність сапфірів, смарагдів і різноманітних самоцвітів, які володіють красивими глибокими відтінками.

За допомогою лазерного гравірування на вже готовий виріб можна нанести той або інший напис, а також, якщо буде потрібно, малюнок або візерунок. Найкраще для цього підходять заручальні персні з широкими основами, але навіть на мініатюрних аксесуарах часто вдається розмістити коротку фразу або дату заручин.

Сформувавши приблизне уявлення про майбутню прикрасу, наречений може розпочати пошук ювеліра, який займеться втіленням його задуму. Звертатися варто в майстерні з досвідченими майстрами, які дуже добре себе зарекомендували. Дізнатися про якість послуг можна навіть по відгуках, які клієнти залишають на спеціалізованих сайтах і тематичних форумах.

Ось так, витративши трохи часу і доклавши певних зусиль, наречений може придбати неповторний весільний аксесуар, з яким не зрівняються навіть найбільш розкішні заручальні персні, що продаються в ювелірних магазинах. Одержавши цей довгоочікуваний подарунок, наречена обов'язково відповість на пропозицію руки і серця згодою.

Успіхів вам!