Обираємо світлове оформлення весілля!

Обираємо світлове оформлення весілля!

Весілля, будучи найкращим днем в житті, повинне бути оформлене відповідно. І якщо перша половина дня офіційна, і особливого оформлення не вимагає, то про декорування банкетного залу чи ресторану слід подбати. Сучасні дизайнери і весільні агентства здатні запропонувати для урочистих випадків різні види прикрас: кулі, квіти і стрічки, декоративне освітлення і т.д. Чомусь найчастіше молодята зупиняються саме на кулях і квітах, а про освітлення майже не згадують.

А даремно! Декоративні люстри і світильники, які вже є в самому банкетному залі, навряд чи справлять на гостей таке ж сильне враження, як дизайнерське декоративне освітлення зі світлодіодами, лазерними променями і неоновими стрічками. Тим більше, що створити зі світла сьогодні можна все, що завгодно. Кольорові «стрічки» на стінах», яскраві птахи, справжні фонтани, що спадають каскадами на сцену, - виглядає оригінально, сучасно і вражаюче.

Весільні церемонії часто проходить під акомпанемент живих музикантів, що грають на сцені. Погодьтеся, набагато ефектніше виглядатиме музикант, освітлений яскравими різнобарвними лампами або лазерними променями. Лазерними променями на задньому плані можна «намалювати» дивовижні кольорові картини, які сподобаються і вам, і вашим гостям.

Обираємо світлове оформлення весілля!

Різноманітні люстри і світильники розставляються і в банкетному залі. Наприклад, можна на кожен стіл поставити світильник у вигляді свічки, невеликий неоновий «фонтанчик» з гнучких стрічок або щось інше. Багато що у виборі світлового оформлення залежить від тематики весілля. Розкажіть про неї дизайнерові, і він зможе підібрати для вас все необхідне світлове обладнання та зробити з цього дня справжнє шоу, яке точно не забудеться.

Ще один хіт сезону - дорогі канделябри. В наступному році будуть надзвичайно популярними канделябри з елегантними високими свічками. Кришталеві люстри (рос. хрустальные люстры) також в моді.

Можу сказати, що мені дуже подобаються люстри в декорі весілля. Це насамперед: незвично, романтично, стильно, яскраво. Красива кришталева люстра може стати прикрасою виїзної церемонії, зони для фото з гостями, ресторану. Створити романтичне освітлення на банкеті, допоможуть люстри, які будуть розвішені над кожним столом гостей. Люстри варто вибирати виходячи з твого стилю весілля і кольорової палітри. Гармонійно доповнюватимуть люстру нитки з кристалів і яскраві гірлянди. Але, все має бути в міру. Нижче пропонуємо Вам добірку красивого декору з використанням люстр.

Обираємо світлове оформлення весілля!

Звичайно, весільне декоративне освітлення повинні поєднуватися з іншими деталями оформлення. Все це повинно бути витримано в єдиному стилі і певній колірній гамі, щоб картина вашого весілля була гармонійною, а не позбавленою смаку.