Обручки Картьє: секрет популярності

Обручки Картьє: секрет популярності

Французький ювелірний дім Картьє славиться на весь світ своїми унікальними ювелірними виробами. Обручки від Картьє користуються неабиякою популярністю серед молодят. В чому секрет їхнього успіху?

Рекомендуємо прочитати також:

Колекції весільних прикрас Картьє просто вражають своєю різноманітністю. Тут ви знайдете вироби, виготовлені з платини, білого, рожевого і жовтого золота. Висока якість, оригінальні дизайнерські рішення – ось, що приваблює молодят з усього світу. Незабутнє враження залишають по собі персні з елементами, що імітують мереживо та рослинні мотиви.

Окрема затребувана категорія виробів - це весільні обручки Картьє з інкрустацією діамантами. Молодята можуть віддати перевагу як гарним класичним виробам з лаконічними округлими формами, так і оригінальним персням з одиничними великими каменями або цілою групою невеликих діамантів.

Серед колекцій, представлених найбільш відомим ювелірним домом Франції, на особливу увагу заслуговують:
вироби у класичному стилі;

  • дизайнерські моделі в незвичайному виконанні;
  • лінійки прикрас незвичайної форми;
  • лінійки чоловічих і жіночих перснів з вишуканим гравіруванням і фірмовим логотипом компанії;
  • витончені платинові моделі з інкрустацією одиночним великим діамантом;
  • моделі "потрійних" перснів, виготовлених з білого, рожевого і жовтого золота. Ці неординарні обручки трініті користуються особливою популярністю серед майбутніх молодят.

Обручки Картьє: секрет популярності

Чому потрійні обручки з колекції «Trinity» обожнюють закохані? У перснів, виготовлених з золота декількох відтінків, є незвичайна і досить відома легенда, відповідно до якої основною ідеєю створення таких прикрас, за задумом самого засновника Дому Картьє, є тріо - Дружба, Кохання і Вірність. Також за цією легендою потрійна обручка, що представляє собою композицію з трьох тонких кілець різних відтінків, здатна навічно скріпити долі двох закоханих, захистити їх від розлуки і недоброзичливців.