Нефритове весілля

Нефритове весілля

Отже, 26 років – це нефритове весілля. Така назва річниці весілля є символічною. Адже, незвичайно міцний і твердий камінь нефрит практично не піддається ні механічним, ні хімічним впливам. Нефрит - камінь сили і довголіття. Цей камінь символізує надійність і довговічність стосунків між подружжям, яке прожило, як говориться, «душа в душу» вже 26 років.

Пройшовши такий нелегкий важкий шлях спільного життя, у більшості випадків чоловік із дружиною вже давно виростили своїх дітей, і ті, як правило, встигли вже створити свої власні сім’ї і відділитися від батьків. Тепер подружжя знову може жити один для одного, як і на початку свого сімейного життя, одразу після весілля.

Звичаї святкування нефритового весілля

Яку би річницю весілля Ви не святкували, завжди знайдуться цікаві звичаї, дотримання яких зробить цей день для подружжя більш яскравим і життєрадісним. Річниця весілля 26 років не виключення. У цей день чоловік і дружина повинні вимовити ті ж клятви і обіцянки, які вони давали один одному 26 років тому. При цьому необхідно взятися за руки і згадати всі ті почуття і переживання, які наповнювали їхнє серця раніше.

Унікальним доповненням до даної традиції, наприклад, виявиться обмін спеціальними медальйонами, виготовленими з каменю-символу 26 річниці нефриту. Якщо можливості піднести такий подарунок немає, чоловік може просто подарувати дружині чарівний букет, враження від якого будуть не менш приємними, ніж від нефритових медальйонів.

Що в цей день подарувати і, як його відзначити?

З наближенням річниці 26 років після весілля варто задуматися, яке весілля без застілля. Оскільки це не така вже і кругла дата, шумно її не прийнято відзначати. Збираються тільки близькі і рідні люди, за обіднім столом згадують попередні роки і, будують нові плани на майбутнє.

За всі попередні річниці в подружжя вже повинно було нагромадитися безліч прикрас і сувенірів з різних каменів. У день річниці весілля 26 років їхня колекція доповнитися виробами з нефриту. Адже саме їх прийнято дарувати на нефритове весілля. Слід сказати, що в давнину широко відомі були містичні свойства нефрита. І зараз також вважається, що цей камінь зміцнює сили, дає довголіття, відганяє невдачі та нещастя. Білий нефрит - медичний, показаний при хворобах нирок. Голубий або зелений нефрит перемагає в людині зло, змушує змінюватися на краще.

Нефритове весілля

Нефрит, як оберіг, потрібно мати у кожному домі. Саме тому він стане чудовим подарунком на 26 річницю весілля.

Бажаємо, щоби у цей святковий день Вас наповнювали такі емоції, як у день Вашого зеленого весілля!