Наречена з коротким волоссям: вибираємо зачіску і макіяж

Наречена з коротким волоссям: обираємо зачіску і макіяж

Готуючись до весілля, власниці коротких стрижок часто зіштовхуються з проблемою вибору зачіски для свого волосся. Адже на думку багатьох перукарів з коротким волосся, на відміну від довгих локонів, не можливо створити справжній шедевр перукарського мистецтва.

Однак, щоб зробити гарну весільну зачіску на коротку стрижку, достатньо проявити трохи фантазії, а також дізнатися поради відомих стилістів, які дають рекомендації зі створення стилю для наречених з коротким волоссям.

Нареченим з короткими волоссям рекомендується перед весіллям зробити модну стрижку "драбинку півколом" і візуально додати їй об’єму за допомогою легкого колорування. Не менш стильно на нареченій буде виглядати східчаста стрижка, а також рвані стрижки і стрижки в стилі ретро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модні весільні зачіски 2014

Укладати коротке волосся варто оригінально - наприклад, надавши волоссю форму хвилі і зачесавши його назад, або зробивши акуратні локони навколо обличчя (якщо дозволяє довжина волосся). Також гарно виглядають весільні короткі зачіски з гривкою і повністю прямими лініями. Можна зробити як гладку, так і пишну зачіску - все залежить від побажань нареченої.

Наречена з коротким волоссям: обираємо зачіску і макіяж

Найбільш простий варіант короткої весільної зачіски - укладання волосся за допомогою гелю назад і прикриття потилиці фатою. Фіксуючий засіб при цьому повинен бути якісним.

Наречена з коротким волоссям: обираємо зачіску і макіяж

На сьогоднішній день модною тенденцією є прикраса короткого волосся нареченої різними діадемами, вінками, які прикрашені дорогоцінними каменями, квітами.

Для нареченої з коротким волоссям ідеально підійде природний макіяж, який не буде виглядати в поєднанні з короткою стрижкою занадто агресивно, але й не буде занадто невиразним.

Наречена з коротким волоссям: обираємо зачіску і макіяж

Для макіяжу очей ідеально підійдуть злегка блискучі тіні під колір очей нареченої або тіні тепло-коричневої колірної гами. Обов'язковою умовою весільного макіяжу для наречених з короткими стрижками є ідеальна форма брів.

Наречена з коротким волоссям: обираємо зачіску і макіяж

Губи можна виділити матовими ягідними відтінками або зберегти їхній натуральний колір, використавши в макіяжі коралову помаду і трохи прозорого блиску. Кораловий колір не дозволить губам "загубитися" на фоні основного макіяжу і додасть нареченій максимально природного вигляду.