Метелики - символ кохання!

Метелики - символ кохання!

Мабуть, всім відомо, що метелик - це символ кохання, щастя і благополуччя. Існує неймовірно красива легенда про здібності метелика передавати заповітне бажання на небеса так, щоб для всіх земних істот воно залишилося таємницею. А якщо метеликів випускають на весіллі, то сімейне життя буде легким як політ метелика.

Зараз метеликів все частіше використовують в якості декору або шоу програми на весіллях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільний салют з метеликів

Запрошення, конверти, картки для гостей - використайте дизайн з метеликами, які можуть бути намальовані або навпаки приймуть опуклу форму.

Стіни, столи, спинки стільців, весільний торт, флористика, - обмежень немає. Тема метеликів досить популярна в інтер'єрній і флористичних індустріях, шукайте там необхідні вам екземпляри метеликів.

Метелики в більшості людей асоціюються з весною, теплом, ніжністю, красою та свіжим повітрям. А це означає, що використовуючи у вашому образі метеликів, ви будете випромінювати весняний настрій, ніжність і повітряну красу. Метелики у весільній зачісці у вигляді шпильок, на руках - у формі браслетів, у весільному букеті! Куди б ви не посадили метелик, він з легкістю впорається зі своєю роллю - підкреслить вашу красу. В образі нареченого використайте класичного метелика для сорочки, модного в цьому сезоні, або знайдіть темну однотонну краватку з тематичним принтом ніжних відтінків.

Метелики - символ кохання!

Салют з метеликів (рос. салют из живых бабочек) - приголомшливої краси живий феєрверк. Випускання голубів, салюти, феєрверки давно стали традиційною прикрасою весілля. На відміну від них, салют з метеликів поки ще здається свіжою ідеєю. Це чудове видовище може вразити всіх і зробити весільне торжество яскравим і казковим. Все розмаїття метеликів представлено на сайті tuta-absoluta.ru.

Метелики - символ кохання!

Тільки уявіть... Перший танець молодят... Відкривається святкова коробка - ...і вилітає ціла хмаринка живих метеликів, кожен з яких на своїх крильцях несе побажання. Метелики летять вгору і до світла, кружляють над винуватцями урочистостей, гостями і у просторі залу. Поступово розсідаються на яскравих і світлих предметах. Салют з метеликів стане одним із найбільш яскравих подій забави.

Метелики - символ кохання!

АКТУАЛЬНО: Майстер-клас: зелений оазис на весільному столі

У багатьох країнах метелик дотепер є символом кохання, щастя і багополуччя. І, як у древні часи, вважається, що він може допомогти виконати найзаповітніші бажання. У Японії вважають, що побачити метелика в себе вдома - на щастя: вони символізують все краще в житті людини. В Китаї дотепер наречений перед весіллям дарує нареченій живого або нефритового метелика - символ вічного кохання. Згідно з древньою легендою ацтеків та індійців - метелики передають наші бажання небесам, і якщо нашептати метелику своє бажання і потім випустити його, то воно неодмінно збудеться.

Нам в зимовий період так не вистачає теплого літа. Метелики допоможуть вам привнести у ваше свято легкість, феєричність, красу, кохання і гармонію.