Медовий місяць: п'ять літніх маршрутів

Медовий місяць

Кажуть, що медовий місяць буде незабутнім скрізь, де вдасться щезнути від проблем і рідні. Можливо, тому молодята воліють виїхати як можна подалі. Що обрати - комфортабельний відпочинок у Чорногорії або екскурсії по британських замках? На вибір є кілька цікавих і оригінальних маршрутів.

Затишок без пафосу

Найпоширенішим маршрутом для проведення медового місяця вважається Париж і Венеція. На жаль, путівники часто замовчують про інше італійське містечко - Тревізо, де палаців і каналів нітрохи не менше, ніж у пафосній і блискучій Венеції, а от ціни на порядок нижчі, та й нога туриста ступає сюди значно рідше. Вузькі вулички і затишні ресторанчики залишаться назавжди в серцях молодят. А якщо закохані занудяться - гучна Венеція знаходиться в півгодині їзди на поїзді.

В полоні у вогненної пристрасті

У Греції, як відомо, є все - і навіть власний діючий вулкан посередині Егейського моря. Санторіні - казково гарне місце в оточенні фантастичних пляжів із червоного, білого або навіть чорного піску. Молодятам рекомендується вбирати в себе святкову атмосферу тутешніх місць, ознайомитися із грецькою міфологією і подегустувати вина до легкого запаморочення від любові і напоїв.

Back in USSR

Багато молодят ще в холостяцькі часи встигли відвідати «джентльменський набір маршрутів вітчизняного туриста» — Туреччину, Єгипет і Таїланд. У медовий місяць хочеться екзотики! Якщо молодим не далека сентиментальність, можливо Куба стане і вашою любов'ю.

Де ще можна зустріти на вулиці радянські ретроавто, оселитися в готелі, що приймав самого Фіделя (але без гарячої води) або зайти в магазин і побачити там цибулю, капусту, моркву, колу, льодяники і більше нічого (так-так, дефіцит переможений не скрізь). Втім, у Гавані туристів чекає справжнє свято достатку.

По королівських слідах

Згідно з легендою, смертельно пораненого короля Артура феї перенесли на міфічний Авалон, де король донині дрімає на межі життя і смерті доти, поки британському народу не знадобиться його відвага. Англія, Шотландія та Уельс намагаються відстояти точку зору, що Авалон знаходиться саме на їхній території.

Як би там не було — британські замки і навіть романтичні руїни залишаються відмінним місцем для проведення медового місяця для лицаря і його дами серця. У деяких з них можна навіть одружитися. Наприклад, замок Скибо в Шотландії, побудований біля найчистіших озер і столітнього лісу, наповненого лисицями і оленями. Орендувати Скибо — так само як одружуватися — можна тільки раз у житті.

Не пляжем єдиним

Можна весь медовий місяць ніжитися під сонячними променями на березі Блакитного моря за ціною Чорного у Чорногорії, а можна з головою — і аквалангом — поринути в екстрім або спуститися по гірській ріці Тарі, спостерігаючи дивну краси Каньйону, що поступається хіба що Гранд-каньйону.

Ще один must see для молодих — монастир Острог. Після екскурсії новоствореній сім'ї варто зав'язати на пам'ять стрічечку, попросивши у Всевишнього вічної любові і вірності. А якщо взаємні почуття з роками пригаснуть, у Чорногорію не гріх і повернутися. У Барі більше двох тисяч років росте олива, також відома як Дерево Згоди. Помирившись під його покровом, чоловік і дружина зможуть розраховувати на щасливі роки спільного життя після весілля.

Вибирайте цікавий вам обом маршрут і насолоджуйтеся своїм медовим місяцем - таке буває тільки раз у житті!