Медове весілля в золотих тонах

Медове весілля в золотих тонах

Весільна тематика дуже різноманітна. Солодка весільна тема наприкінці літа є надзвичайно актуальною. У Вас ще є час підготуватися до медового весілля в золотих тонах! А зараз ми розповімо Вам більш детально про цю цікаву ідею.

Образ нареченого і нареченої

В нарядах нареченого і нареченої обов’язково повинен бути присутнім жовтий колір. При цьому відтінок може бути вибраний будь-який: від бурштинового до пісочного.

Наречена може вибрати жовті туфлі і прикрасити зачіску стрічкою в колір, або ж скласти жовтий букет. Для нареченого допустимий костюм пісочного кольору або жовта краватка, або ж бутоньєрка. Не рекомендуємо надмірно використовувати жовтий колір, одного-двох елементів цілком достатньо. Головне, щоб Ваш весільний образ був романтичним та ніжним.

Медове весілля в золотих тонах

Дружби та дружки

Якщо ви задумали весілля в європейських традиціях, то подружки нареченої і друзі нареченого повинні бути одягнені в єдиному стилі.

Зараз не обов'язково одягати всіх подружок в сукні одного кольору. Ця тенденція втрачає свою актуальність. Можна підібрати елементи вбрання для кожної дівчини. Наприклад, присутність прикраси жовтого відтінку. Це можуть бути браслети, шарфики, сережки.

Для друзів нареченого добре буде підібрати однакові краватки або ж підтяжки. Якщо ж ваш друзі не згодні, то можна запропонувати їм жовті хустинки в нагрудну кишеню.

Медове весілля в золотих тонах

Елементи декору

Медова весільна тематика припускає наявність бджіл і меду в декорі. Колірні поєднання можуть бути різними. В якості основних кольорів краще вибрати жовтий і білий. Додаткові кольори: бірюзовий, зелений, помаранчевий, червоний.

Для оформлення весільного столу не обов'язково повинні бути використані дорогі вази. Можна взяти будь-які доступні контейнери для квітів і обернути їх папером, що нагадує своїм узором соти. Можна доповнити декор, наклеївши маленьких бджілок.

Квіткові композиції повинні бути складені відповідно до обраної колірної палітри.

Медове весілля в золотих тонах

Порадуйте гостей медовим печивом і капкейками.

Ваш медовий весільний день вийде незабутньо солодким і щасливим!