малюк

Де у Львові купити дерев'яне дитяче ліжко?

Де у Львові купити дерев'яне дитяче ліжко?

У меблевих магазинах Львова, так само як і в спеціалізованих дитячих торгових центрах, сьогодні можна знайти найрізноманітніші дитячі ліжечка. Для їх виготовлення вітчизняні та зарубіжні виробники можуть використовувати різні матеріали - від натуральної деревини або лози до ДСП, МДФ або багатошарової фанери. Орієнтуючись, хоча б поверхово, в особливостях кожного матеріалу, Ви зможете підібрати для себе ідеальний варіант і купити дитяче ліжечко у Львові, враховуючи особливі характеристики кожної моделі, її переваги та недоліки, а також наявність додаткових функцій.

Чи варто купувати дитині домашню тваринку?

Чи варто купувати дитині домашню тваринку?

Думаю, всі батьки погодяться зі мною, що рано або пізно в житті кожної дитини починається такий період, коли вона мріє про домашню тварину. В одних сім’ях питання придбання тварини не є проблемою, і вони легко заводять хом’яка, рибок, собаку чи кота, а в інших – батьки категорично відмовляють дитині. Купувати дитині тваринку чи сподіватися на те, що вона скоро забуде про своє бажання – ось в чому питання!

Світлодіодні лампи – найкращий вибір для дитячої кімнати

Світлодіодні лампи – найкращий вибір для дитячої кімнати

Зрозуміло, що здоров’я малюка – це найважливіше питання для батьків. Вся турбота про маленьке чудо спрямована на те, щоб забезпечити йому комфортне, безпечне і здорове життя.

Як відомо, здоров'я будь-якої людини залежить від багатьох факторів. Для дітей шкільного віку важливу роль відіграє якість освітлення того місця, де вони виконують домашні завдання. Світлодіодні лампи можуть істотно знизити навантаження на очі, але при цьому важливо купувати якісні лампи в надійного продавця.

Виховання дитини – відповідальний процес

Виховання дитини – відповідальний процес

Кожна молода пара рано чи пізно задумується про народження дитини. Дуже важливо, щоб молодая мама и ребенок були здоровими і щасливими. Тому належну увагу слід приділяти здоров’ю. Виховання дитини - це надзвичайно складний і відповідальний процес, який вимагає, щоб батьки були терплячими, розважливими і спокійними. Ви повинні демонструвати всі ці якості у ставленні до дитини протягом усього періоду виховання, тобто подібні якості повинні бути практично вродженими.

Що таке слінг?

Що таке слінг?

Кожна мама хоче дати своїй дитині найкраще, тому приділяє їй всю свою увагу. Однак, коли домашніх справ та повсякденних клопотів багато, буває складно все встигнути, і при цьому щоб дитина завжди була поруч. І як же вийти з цієї ситуації? Для таких випадків розумні люди придумали таке нововведення як слінг. Його аналог був розроблений ще багато тисячоліть назад, коли жінки використовували просто шматок тканини для зручного транспортування малюків.

Якою є сучасна сім’я?

Якою є сучасна сім’я?

Сьогоднішній час – це епоха інновацій, які стрімко увійшли в наше життя. Усе більше людей користуються комп'ютерами, мобільним зв'язком, мережею Інтернет, легко орієнтуються в новинках цифрової техніки. Зміни в побуті та на роботі неминуче відбиваються і на психології людей.

Як вибирати іграшки для дітей?

Як вибирати іграшки для дітей?

Дуже часто молоді батьки не знають, як вибирати іграшки для дітей і зупиняють свій вибір на тому, що їм найбільше сподобалося з естетичної точки зору або з урахуванням переваг дитини, повідомляє портал girko.lviv.ua. Звичайно, ці фактори важливі, однак варто враховувати і інші критерії, яким повинна відповідати іграшка.

Якими ж іграшки повинні бути в першу чергу?

А ваш дитячий майданчик безпечний?

А ваш дитячий майданчик безпечний?

Потрібно визнати, що вітчизняні дитячі майданчики все ще залишають бажати кращого. І безпека дитини на них часто під великим сумнівом. Постарайтеся перевірити, чи відповідає обраний вами дитячий майданчик основним вимогам безпеки, які висувають експерти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибираємо пластикові вікна для дитячої кімнати

Дитяча постільна білизна в подарунок – вдалий вибір!

Дитяча постільна білизна в подарунок

Щоразу, збираючись у гості на день народження маленького сина (дочки) вашої подруги, ви думаєте, що ж подарувати? Подарунок повинен бути для мами, тобто подруги, або для її дитини? Але дитині у маленькому віці однаково що саме ви йому подаруєте, а значить - ви фактично викинете гроші на вітер. Так що ж робити - що і кому подарувати? Як догодити і мамі, і дитині одночасно? Відповідь є!

Вибираємо пластикові вікна для дитячої кімнати

Вибираємо пластикові вікна для дитячої кімнати

Усім відома приказка, що діти - квіти життя. Щоб вони росли здоровими і щасливими, батьки намагаються створити для цих діток максимально комфортну "теплицю". У зв'язку з цим у багатьох виникає питання: пластикові вікна дуже зручні у використанні, але чи можна використовувати їх у дитячій кімнаті, особливо якщо маля поки ще знаходиться в зовсім ніжному віці?