Квіти – незмінний весільний атрибут!

букет нареченої

Без квітів неможливо уявити жодне свято, а особливо шикарне весілля. Букет троянд вважається неодмінним атрибутом нареченої, а святковий стіл і зал для вінчання прикрашаються живими та штучними квітами. Штучні квіти можна і не використовувати, але тоді декорування залу обійдеться дорожче.


Найпопулярнішими квітами серед молодят завжди були білі троянди. Вони символізують свято, ніжність і чистоту. Букет троянд дарує нареченій наречений у день їхнього весілля.


Троянди можна замінити ліліями або хризантемами, якщо у нареченої алергія на якісь квіти. Букет лілій чи троянд можна доповнити іншими видами квітів, які будуть відмінно поєднуватися з сукнею нареченої, тоді букет вийде барвистим і не однотонним.

Квіти на весілля

Створення розкішного букета ви можете сміливо довірити професіоналам, котрих зможете знайти у розділі "весільна флористика", нашого каталогу. Враховуючи смаки клієнта, буде створено оригінальний і неповторний букет. Будь-який салон надасть вам своїх найкращих флористів, які допоможуть у створенні весільного букета та оздобленні банкетного залу квітами.

Квіти на весілля

Квітами прикрашають стіл і зал для молодих. У красивих вазах обов'язково повинні стояти букети квітів. Бажано прикрасити стіни і вікна в приміщенні. Дуже гарно виглядатиме гірлянда з живих квітів. Невеликі букетики можна прикріпити до спинок стільців, а скатертину обсипати пелюстками троянд. У оформленні квітами головне - не переборщити і для різноманітності використовувати квіти двох-трьох відтінків. Добре поєднуються один з одним червоні і білі квіти.

Квіти на весілля