Квартира для молодят: Як створити затишок з мінімальними витратами?

Квартира для молодят: Як створити затишок з мінімальними витратами?

Після весілля всі молодята намагаються зробити своє житло максимально комфортним і затишним. Однак у молодят, як правило, дуже обмежений бюджет. Що можна зробити в такій ситуації?

Купивши недорогі шпалери теплих тонів, можна зробити кімнату візуально просторішою і світлішою. Якщо не вистачає коштів для придбання нових меблів спальні або ліжка, не біда. Невеликий функціональний диванчик легко трансформується в комфортне спальне ложе. А якщо придбати якісну постільну білизну з натуральних тканин, то ліжко стане не тільки красивим, але і комфортним для сну. Не забудьте і про теплий плед. Він не тільки закриє постільну білизну від пилу і бруду, під ним ще можна грітися, коли в квартирі раптово відключать опалення. Він же стане в нагоді і для сімейних пікніків і поїздок.

Для прикраси стін не купуйте дорогі репродукції картин. Перегляньте свої спільні фотографії. Роздрукуйте ті з них, які нагадують вам про найщасливіші моменти вашого життя. Купивши для них недорогі рамки або багети, і вставивши в них фото, можна влаштувати цілу фотогалерею, яка буде дарувати вам чудові спогади і кожен день надихати вас на нові звершення.

Бракує грошей на ультрамодні меблі? Не біда. Використовуйте старі меблі, трохи змінивши їх. Звичайне недороге дзеркало, прикрашене раритетної рамкою, принесе з собою зворушливу чарівність старовини, а мерехтливі свічки наповнять будинок теплом і затишком. Навіть старовинна бабусина шафа може пережити своє друге народження, якщо ви приділите їй місце в сучасному інтер'єрі. Також ви можете відвідати портал grand-salon.com.ua і замовити якісні меблі за доступними цінами. До речі, зараз там пропонують різноманітні знижки!

Не варто забувати і про декоративний текстиль. Він відіграє одну з основних ролей при створенні затишного інтер'єру. Ви можете оригінальне покривало на ліжко і скатертини.

Навіть при мінімальному сімейному бюджеті, використовуючи старі меблі, недорогий текстиль і прості декоративні прийоми, можна створити оригінальний і комфортний інтер'єр, який оточить молодят теплом і затишком домашнього вогнища.