Короткі весільні плаття

коротке весільне плаття

Хто б міг подумати, але цінителькам «міні» не треба відмовлятися від коротеньких весільних платть і в день весілля. Весільна мода радує нас неймовірними короткими весільними платтями. Крім того, саме короткі плаття для весілля зараз у моді та перебувають на піку популярності! В оригінальному короткому весільному вбранні ти будеш сексуальна та елегантна. Причому немає ніяких обмежень: ваше плаття може бути в будь-якому стилі від класичного, романтичного з пишною спідницею до екзотичного, екстравагантного.

Тобі варто задуматися про коротке весільне плаття, якщо:

  • ти тендітної тілобудови, невисокого росту.
  • ти любиш танцювати і вже за рік до весілля складала складний весільний танець в стилі сальси.
  • твої ноги приголомшливі, і це просто злочин ховати їх під довгою спідницею особливо в такий день.
  • стиль твого весілля - ретро.

Плаття нестандартної довжини підійде не всім. Не забувай, що в одязі головне не сам одяг, а те, як він тобі личить. Тому, перш ніж всією душею прикипіти до ідеї короткого весільного плаття, переконайся, що на тобі воно дивиться шикарно. В іншому випадку замість захоплених поглядів ти одержиш розчарування.

Запам'ятай, що відважуючись на коротке весільне плаття, ти йдеш на свого роду епатаж. У нашій країні досить складно ламати стереотипи і традиції. Але якщо ти наважилась дати бій пишним весільним платтям, ти отримаєш море овацій і вражень. Будь готова опинитися в центрі уваги, як тільки вийдеш із машини.

Перше коротке весільне плаття створила Coco Chanel - жінка-легенда у світовій індустрії моди. Його довжина була трохи нижче коліна з оборками та гофруванням, досить скромне і елегантне. Після цього коротке весільне плаття зайняло міцну позицію у весільній моді, з роками змінюючись, іноді шокуючи, іноді вражаючи. На якийсь час, воно було незаслужено забуте, і от зараз тріумфальною ходою повертає собі втрачену популярність.

Але і короткі весільні плаття бувають різними. У першу чергу вони розрізняються по довжині: міні, коротке, по коліно та нижче коліна. Ти можеш вибрати ультракоротке плаття футляр (до нього ідеально підійдуть високі білі чоботи), повітряне романтичне плаття трохи нижче коліна. У будь-якому разі, ти будеш оригінальною нареченою.

Є варіант і для наречених, що сумніваються: плаття з асиметричною довжиною. Попереду таке плаття буде коротким, а позаду можливий навіть шлейф. Таким чином, ти з однієї сторони віддаєш данину традиціям, а з іншого боку - не зрадиш свій стиль. До того ж є варіант із платтям, верхня спідниця якого легко знімається.

Якщо дозволяє бюджет, ти можеш реалізувати свою мрію, купивши два весільних наряди. Один - традиційно довгий для церемонії і вінчання в церкві, другий - короткий варіант для, самого свята. Постарайся тільки вибрати їх в одному стилі, зі схожими деталями і прикрасами, щоб зберегти цілісність образу.
До речі, якщо ви зібралися вінчатися в день весілля, то краще про коротке весільне плаття забути. Робити обряд вінчання все-таки краще в максимально закритій сукні. Або ж рятуй становище всілякими накидками і шарфами.

Коротке весільне плаття відкриває перед тобою безмежний океан аксесуарів. Різним по стилю платтям підходять різні елементи. Це може бути капелюх, і капелюшок-казанок, і намиста в стилі Coco Chanel , і довга фата, як радять Валентино і Версаче, і ультра-модний білий клатч, і довгі рукавички, і легкий повітряний шарф. Що стосується взуття, то в більшості випадків краще віддати перевагу витонченим босоніжкам. У деяких випадках ідеально підійдуть довгі чоботи або туфлі.

Фотогалерея коротких весільних суконь