Обираємо колір весільного плаття

колір весільного плаття

Якщо вибираючи собі плаття, наречена наважилась придбати собі плаття не білого кольору, тоді їй краще поміряти сукні різних кольорів, щоб побачити, який же з них підійде найкраще. Немає сумнівів у тому, що в кольоровому весільному платті наречена буде прекрасною та неповторною!

Весільне плаття є вбранням, до якого пред'являються особливі вимоги. Плаття повинно гарно сидіти по фігурі, підкреслюючи всі достоїнства, бути винятковим і ефектним. Сучасні наречені хочуть дивувати, адже для цього є всі передумови. Сьогодні немає особливих канонів, а весільні салони львова і дизайнери до кожного сезону готують свої сюрпризи. Одна з можливостей здивувати - одягти кольорове весільне плаття.

Білий колір вважається традиційним для вбрання нареченої. Однак так було далеко не завжди. До того, як у білому платті вирішила обвінчатися королева Вікторія (XIX століття), наречені йшли під вінець у платтях різних кольорів. У кожного з народів існували свої традиції. Спробуємо співвіднести історію й сучасність відносно кольору весільного плаття.

Блакитний колір завжди асоціювався із чистотою, непорочністю, всім тим, що сьогодні символізує білий колір. Також голубий був символом вірності і справжнього кохання. Навіть якщо на весілля одягалося плаття іншого кольору, неодмінно повинен був бути якийсь елемент одягу блакитного кольору. По прикметі це гарантувало подружню вірність. І сьогодні в деяких країнах дотримують такої традиції. Наприклад, на Заході у вбраннях наречених обов'язково присутнє щось блакитне (стрічечка, квітка).

Рожевий колір користувався популярністю в різні часи. Ніжний, романтичний, він асоціюється з радістю, надією. Плаття рожевого цвіту вдягне дівчина-мрійниця. Рожевий підкреслить юність і природну красу.

Весільні плаття жовтого кольору були особливо модними в XVIII столітті. Цей життєрадісний колір дарує особливо радісний, гарний настрій. Він нібито поширює навколо себе проміннячка щастя. Жовте весільне плаття вибере дівчина з веселою вдачею, що сприймає світ радісно, з відкритою душею. Така наречена стане яскравою гарною квіткою, якою будуть любуватися та захоплюватися всі навколишні.

Червоний насичений колір сьогодні вважається особливо екстравагантним. Хоча були часи, коли весільне плаття такого кольору було традиційним вбранням нареченої. Червоний колір на Сході символізував удачу, багатство. На Русі вважався гарним захистом від пристріту й був символом здоров'я. Сьогодні червоний широко використовується в обробці, для створення контрасту. Навіть червоні туфельки, одягнуті до білого плаття, або червона квітка зроблять вбрання особливим.

Кілька слів про чорний колір. Здавалося б, яке відношення цей похмурий колір може мати до такої радісної і яскравої події, як весілля? Однак він асоціюється з елегантністю, вишуканістю. І сьогодні багато дизайнерів віддають йому належне, представляючи на показах як зовсім чорні весільні плаття, так і в контрастах білого із чорним.

Обирайте весільне плаття такого кольору, який Вам до вподоби. І не думайте, що лише в білому платті можна вінчатися. Адже, весільне плаття не завжди означає біле плаття.

Представляем к Вашему вниманию интернет-магазин Fashion Trend, где всегда можно купить оригинальные и красивые платья с последних коллекций.