Колір весілля

Натхнення: 5 палітр для зимового весілля

Натхнення:  5 палітр для зимового весілля

Сьогодні ми пропонуємо вам переглянути 5 палітр кольорів, які пасуватимуть до зимового весілля!

Сукні для дружок кольору Radiant Orchid

Сукні для дружок кольору Radiant Orchid

Кольором 2014 року вважається колір Radіant Orchіd. Чому б не обрати цей колір для суконь дружок?

Якого кольору буде Ваше весілля?

Якого кольору буде Ваше весілля?

Правильний вибір кольорів і відтінків весільного оформлення надзвичайно важливий, оскільки вони створюють атмосферу вашого свята.

Бузкове весілля: свіжі ідеї для Вашого свята!

Бузкове весілля: свіжі ідеї для  Вашого свята!

Бузкове весілля – чудовий стиль для весняного весілля. Як створити власний весільний стиль, ми розкажемо Вам у цій статті. Всім прихильникам бузкового кольору присвячується…

Весільний декор: модні тренди 2012

Весільний декор: модні тренди 2012

Вибір колірної гами для вашого свята - це ключовий момент, оскільки від нього залежать всі інші деталі весільного декору, включаючи запрошення, флористичні композиції, прикраси для банкетного залу і багато чого іншого. Тому сьогодні ми поговоримо про актуальні колірні тренди весільного декору 2012 - якщо ви любите планувати все заздалегідь, у вас буде достатньо часу для того, щоб підготуватися.

Чорно-біле весілля

Чорно-біле весілля

Ні, ми не будемо говорити в цій статті про готичний стиль. Хоча весілля і чорний колір – це поєднання досить незвичайне, цього року дизайнери всього світу зробили композицію чорного і білого кольорів у весільному платті неймовірно актуальною. Тому, якщо ти хочеш бути модною нареченою - вибирай весільне плаття з чорною обробкою.


Шаленість помаранчевого весілля

Сонячний і променистий помаранчевий колір здатний будь-яке свято перетворити в радісне й веселе божевілля. Так чому б трошки не «зійти в розуму» у найщасливіший день - день весілля? І яскраве помаранчеве весілля легко допоможе в цьому. В цій статті читайте поради про те, як організувати власне весілля у помаранчевому кольорі.


Зелене весілля або весілля в зеленому кольорі

Зелене весілля або весілля в зеленому кольорі

Зеленим весіллям називають сам день одруження, коли молоді реєструють свої стосунки. Причому в цьому випадку поняття зелене відображає не колір торжества, а символізує юність, молодість весілля і молодят. А так як сам день весілля вважається зеленим по повір'ях, то чому б не відсвяткувати його саме в цих відтінках?


Біле весілля – свято Ромашки чи Снігової королеви?

Біле весілля – свято Ромашки чи Снігової королеви?

Найбільш сучасно-класичний і в той же час найбільш традиційний варіант весілля - це свято в білих тонах. Звичайно молодята намагаються поєднати білий колір з якими-небудь більш контрастними відтінками - червоним, чорнимим, сріблястим, а білий використовується як тло. Однак, можна реалізувати свято повністю в білосніжних тонах, починаючи від костюмів і завершуючи квітами.

Пристрасне червоне весілля

Весілля в червоному кольорі

Всі відтінки червоного віддавна вважаються символом чуттєвості і пристрасті, тому наречені, які зупиняють саме на цьому кольорі свій вибір, зроблять своє головне свято яскравим, красивим і незабутнім. Варто врахувати, що червоний колір заборонено сполучати з синіми тонами. Зате він створює прекрасний гармонійний стиль з білими, зеленими, золотими, жовтими і помаранчевими кольорами.