Кейтеринг - свято з доставкою!

Кейтеринг - свято з доставкою!

Сьогодні кейтеринг - це висококласний сервіс, що містить в собі вміння не просто доставити і приготувати урочисте меню, а й оформити столи і зал, підібрати музику, надати ведучого і багато-багато іншого в будь-якій точці земної кулі, обраної особисто вами. Чи збираєтеся ви відсвяткувати весілля на власній дачі, або провести пишний фуршет в одному із замків стародавнього міста - будь-які бажання виконані ... Погодьтеся - це зручно!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ідеї для Вашого весілля: фуршет - це модно!

Великі компанії, що займаються кейтерингом, мають у своєму штаті не тільки кухарів і офіціантів, чий клас обслуговування перетворить ваше весілля в подію, але і стилістів, які організовують все в єдиній гаммі, флористів - консультації яких стануть в нагоді в оформленні залу «живим» матеріалом, фахівців з оформлення повітряними кульками, музикантів, ді-джеїв ... Загалом, всіх тих людей, які зроблять ваше свято незабутнім. До речі, кейтеринг в киеве користується великою популярністю, порівняно зі Львовом.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Літнє весільне меню 2012

Фахівці допоможуть скласти весільне меню, вибрати прикраси залу, привезуть столи, стільці, елементи декору, посуд. А після закінчення весільного банкету спеціальна група все прибере і призведе місце проведення в первинний вигляд. Ваші гості можуть віддати перевагу різній кухні світу: вам досить просто вказати які столики воліють японську їжу, які французьку, а де буде виключно вегетаріанське меню. Крім цього, існує можливість попередньої дегустації основних страв, на якій ви зможете точно визначитися в усьому, аж до складу салатів. За вашим бажанням спиртні напої можуть бути винесені в окремий бар з барменом, а в рознесенні і на столах залишиться шампанське. Все - на ваш вибір. Творіть разом з професіоналами, щоб насолоджуватися кожною деталлю професійно організованого торжества.

Кейтеринг - свято з доставкою!

АКТУАЛЬНО: Літнє весільне меню: не забудьте про морозиво і фрукти!

До речі, послуга кейтерингу подобається не тільки молодятам, а й тим, хто надає приміщення для банкетів в оренду. Адже вони можуть бути впевнені в збереженні та чистоті об'єкта, що повертається. Тому з моменту вашого дзвінка до прощального салюту торжества ви можете бути впевнені в результаті на сто відсотків.